O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 139492 produkty
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Segregator A4 Ladylike Bloom
Segregator A4 Ladylike Bloom

Segregator A4 Ladylike Bloom

Wydawca: HERLITZ
EAN: 4008110444109
Stron: 0, Format: 28.0x32.0cm
Data wydania: 2015, Oprawa: twarda
dostępność: 3 szt.
cena: 20,52  16,61 zł
szt.
do koszyka
rabat
19%
oszczędzasz 3,91 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Segregator z serii Ladylike, format A4, grzbiet 8 cm. Motyw Bloom.

Podobne tytuły
Segregator A4 8 cm Ladylike Butterfly

Segregator A4 8 cm Ladylike Butterfly

Segregator Ladylike Butterfly Herlitz - A4 - grzbiet 8 cm Okładka wykonana z tektury powlekanej folią PP, nowy mechanizm dźwigniowy, listwa zaciskowa, miękki uchwyt, metalowa oprawa oczek chwytnych, wyklejka wewnętrzna w kolorze czarnym.

cena: 20,34  16,45 zł
do koszyka
Segregator A4 Ladylike Róże

Segregator A4 Ladylike Róże

Ladylike segregator róże A4 8 cm wytrzymała okładka pokryta folią PP Mechanizm na dźwignię

cena: 20,34  16,45 zł
do koszyka
Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele...

cena: 29,99  19,56 zł
do koszyka
Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling. Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany...

cena: 29,99  20,69 zł
do koszyka
Alfie Bloom i złodziej talizmanu. Audiobook

Alfie Bloom i złodziej talizmanu. Audiobook

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele...

cena: 29,90  19,56 zł
do koszyka
Alfie Bloom i tajemnice Zamku Hexbridge. Audiobook

Alfie Bloom i tajemnice Zamku Hexbridge. Audiobook

Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym...

cena: 29,90  19,56 zł
do koszyka
Długopis Ladylike

Długopis Ladylike

Długopis ze znanej i lubianej kobiecej serii Ladylike.

cena: 18,70  15,07 zł
do koszyka
Teczka A4 XL twarda z gumką LadyLike pop

Teczka A4 XL twarda z gumką LadyLike pop

Teczka A4 Xl twarda z gumką Ladylike pop.

cena: 25,79  20,91 zł
do koszyka
Notatnik A6/40K kratka My.BookF Ladylike Bl

Notatnik A6/40K kratka My.BookF Ladylike Bl

Notatnik A6, 40 kartek w kratkę. My.book flex z okładką plastikową wygrywa dzięki szerokiej gamie kolorów. Wybierz swój ulubiony spośród żywych barw, minimalistycznej czerni lub stonowanej przezroczystej bieli.

cena: 7,59  6,15 zł
do koszyka
Notatnik A5/40K kratka My.BookF Ladylike Bl

Notatnik A5/40K kratka My.BookF Ladylike Bl

Notatnik A5, 40 kartek w kratkę. My.book flex z okładką plastikową wygrywa dzięki szerokiej gamie kolorów. Wybierz swój ulubiony spośród żywych barw, minimalistycznej czerni lub stonowanej przezroczystej bieli.

cena: 11,00  8,92 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor