O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138071 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Inne anioły t.1
Inne anioły t.1

Inne anioły t.1

Crow Lili St.

Wydawca: Amber
Dział:
EAN: 9788324152674
ISBN: 9788324152674
Stron: 303, Format: 12.5x20.5cm
Data wydania: 2014, Oprawa: miękka
chwilowo niedostępna
powiadom mnie, kiedy pozycja pojawi się w sprzedaży
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Szesnastoletnia córka łowcy demonów w walce z istotami nie z tego świata we współczesnym mieście zamieszkanym przez ludzi i potwory Dru Anderson zawsze była inna. I sama. Bo jak mogła mieć przyjaciół, nie wyjawiając, że jej codzienność to istoty ze świata mroku, które przenikają do świata ludzi, siejąc śmierć. Nagle życie Dru zmienia przerażająca tragedia, wobec której na nic zdadzą się jej umiejętności łowcy demonów. Będzie musiała zaufać swej niezwykłej mocy, z której dotąd nie zdawała sobie sprawy. I dwóm tajemniczym chłopakom uwięzionym tak jak ona w koszmarnej pułapce…

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
A my jak Anioły CD
cena: 19,00  12,79 zł
do koszyka
Anioły

Anioły

Robert Janowski - piosenkarz, poeta, aktor, prezenter telewizyjny. Szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z teleturnieju "Jaka to melodia?", który prowadzi od 1997 roku. Ogromną popularność zdobył już w latach 90-tych główną...

cena: 34,90  26,43 zł
do koszyka
Anioły

Anioły

Chcę mieć przyjaciela: dobrego, wiernego... na pewno, na zawsze, naprawdę, MOJEGO! Żeby mnie wysłuchał, żeby mnie zrozumiał, żeby w trudnych sprawach poradzić mi umiał. Jemu bym o wszystkim opowiadał szczerze. Czy go kiedyś spotkam?...

cena: 12,90  9,33 zł
do koszyka
Nad miastem anioły

Nad miastem anioły

Powietrze przeszył krzyk. Wiosna 1945 roku. Ukrywający się z ukochaną Heleną dawny komisarz gdańskiej policji Franz Thiedtke postanawia wraz z końcem wojny zamknąć także swoją przeszłość. Czy uda mu się uporać z demonami minionego...

cena: 35,00  22,54 zł
do koszyka
Anioły życia

Anioły życia

Mądra i ciepła książka o naszych duchowych opiekunach, o tym, jak korzystać z ich pomocy i wsparcia w każdej sytuacji życiowej. Uchyla rąbka tajemnicy o świecie subtelnych energii, które w sposób nie dla wszystkich zauważalny, odciskają...

cena: 25,00  16,61 zł
do koszyka
Anioły przeznaczenia

Anioły przeznaczenia

Piękna talia kart "Anioły przeznaczenia" wraz z dołączoną instrukcją. Anioły to niezwykle uduchowione istoty. Ich zadaniem jest bycie naszymi przewodnikami, opiekunami i uzdrowicielami. Anioły gotowe są pomagać nam w najróżniejszy...

cena: 75,01  49,90 zł
do koszyka
Gdy kochają anioły

Gdy kochają anioły

Adrianna, 23-letnia studentka filozofii, marzy o tym, by ukochany mężczyzna pozostał jej wierny na całe życie. Za namową kobiety poznanej na portalu o czarach przyjeżdża do Gdańska na spotkanie z tajemniczym Gabrielem, autorem książki...

cena: 33,00  21,59 zł
do koszyka
Moje anioły

Moje anioły

To niezwykła publikacja. Książka jest spełnieniem marzeń szesnastoletniej Ani, podopiecznej Fundacji Gajusz, która opiekuje się dziećmi z chorobą nowotworową. Autorka pisze przede wszystkim o aniołach i spotkaniach z nimi, o niebie, ziemi...

cena: 24,90  15,66 zł
do koszyka
Anioły i demony

Anioły i demony

Robert Langdon zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych CERN. Jego zadanie – zidentyfikować zagadkowy wzór wypalony na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol...

cena: 34,90  22,42 zł
do koszyka
Anioły energii

Anioły energii

Możliwość kontaktowania się z aniołami jest tak samo naturalna jak chodzenie czy jazda na rowerze. Ale obydwu tych rzeczy trzeba się nauczyć i ćwiczyć, aby umiejętność była trwała. Nie sądźmy też, że są osoby w jakiś szczególny...

cena: 32,00  21,24 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor