O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138071 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Córka kota Salomona
Córka kota Salomona

Córka kota Salomona

Sheila Jeffries

Wydawca: Amber
EAN: 9788324157334
ISBN: 9788324157334
Stron: 272, Format: 20.5x13.0cm
Data wydania: 2016, Oprawa: kartonowa foliowana
dostępność: 176 szt.
cena: 35,81  22,19 zł
szt.
do koszyka
rabat
38%
oszczędzasz 13,62 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Ciąg dalszy bestsellera Salomon ? kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona ? kota, który potrafi ł zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona... W końcu trafi a do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę... ?Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę ? i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu?. ?SUNDAY TIMES? SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon ? kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście ?Sunday Timesa?. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych ?kocich? powieści świata.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Pakiet dwóch książek: Salomon – kot, który leczył dusze Opowieść kota zesłanego na ziemię, by uratować naznaczonych tragedią ludzi. Kiedyś Salomon był kotem małej Ellen. Potem odszedł do nieba. Teraz Ellen jest dorosła, ma...

cena: 39,90  24,80 zł
do koszyka
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. amazon.uk Timba jest synem Salomona, kota, który leczy...

cena: 37,80  23,49 zł
do koszyka
Przypowieści Salomona

Przypowieści Salomona

Zbiór przysłów, treść niniejszej księgi tworzących, nosi nazwę przypowieści Salomona albo w skróceniu Miszle, Sept. Stawianie sobie za cel krzewienie mądrości obiektywnej która wszystko co naturalne, moralne, humanitarne przedmiotem...

cena: 45,00  32,51 zł
do koszyka
Rozmowy Salomona z Marchołtem

Rozmowy Salomona z Marchołtem

Anonimowy utwór powstały być może pod koniec XII, a na pewno przed wiekiem XV, jest przeróbką czy też adaptacją wcześniejszych wzorów i źródeł, w których Salomon, biblijny król, spiera się słownie z odrażająco brzydkim...

cena: 27,00  18,91 zł
do koszyka
Abrah, oblubienica Salomona

Abrah, oblubienica Salomona

Losy starotestamentowych królów - Dawida i Salomona - w zupełnie nowej perspektywie, ukazane oczami kobiet.Abiszag towarzyszy im obu, każdemu inaczej, uczestnicząc w wielkich wydarzeniach swoich czasów, w przemianach społecznych i jednoczeniu...

cena: 29,00  18,63 zł
do koszyka
Stół króla Salomona

Stół króla Salomona

Pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii...

cena: 37,91  24,32 zł
do koszyka
Kopalnie króla Salomona

Kopalnie króla Salomona

Afrykański łowca przygód i myśliwy, Quatermain, wraz z dwójką angielskich dżentelmenów trafiają do krainy obfitości, pełnej zwierzyny i naturalnego piękna. Przede wszystkim jednak jest to kraj bogaty w diamenty. Ale ich zdobycie nie jest...

cena: 26,30  17,83 zł
do koszyka
Kopalnie króla Salomona

Kopalnie króla Salomona

Legenda głosi, że gdzieś w głębi Czarnego Lądu biblijny król Salomon ukrył niezmierzone bogactwa. Antyczne przekazy mówią o ogromnych ilościach diamentów. Nic dziwnego, że rzesze śmiałków od zawsze starały się zlokalizować...

cena: 29,90  20,17 zł
do koszyka
Księga Przypowieści Salomona (Płyta CD)

Księga Przypowieści Salomona (Płyta CD)

Teatr w słuchowisku oparty na powstałym w 1905 roku, pisanym wykwintną polszczyzną przekładzie tej księgi, dokonanym przez wybitnego znawcę języka hebrajskiego, religii i kultury żydowskiej, rabina Izaaka Cylkowa.

cena: 46,00  31,19 zł
do koszyka
Samotny krzyżowiec Tom 1 Miecz Salomona

Samotny krzyżowiec Tom 1 Miecz Salomona

Rok Pański 1187, Ziemia Święta. Wojska krzyżowców ponoszą miażdżącą klęskę na wzgórzach Hittinu. Zwycięski sułtan Saladyn zdobywa większość ziem Królestwa Jerozolimskiego. Wielki mistrz templariuszy wysyła z sekretną misją...

cena: 34,90  23,61 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor