O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty
w naszej ofercie znajduje się 142690 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Sheila Jeffries

Wydawca: Amber
EAN: 9788324158645
ISBN: 978-83-241-5864-5
Stron: 320, Format: 13.0x20.5 cm
Data wydania: 2016, Oprawa: miękka
dostępność: 30 szt.
cena: 37,80  22,26 zł
szt.
do koszyka
rabat
41%
oszczędzasz 15,54 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. amazon.uk Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzakach. Przerażonego, zziębniętego, głodnego kotka znajduje Leroy, mały chłopiec, bardzo samotny i nieszczęśliwy. Bez przyjaciół i kolegów, w domu też ma kłopoty. Timba chce być jego przyjacielem, ale Leroy nie potrafi postępować z małym kociakiem... Poznaje Angie, młodą nauczycielkę Leroya. Między nimi tworzy się szczególna więź. Czy Timba pomoże Angie przetrwać złe chwile, które do niej przyjdą? Czy odnajdzie swojego brata Vati i razem użyją kocich mocy, by uzdrowić życie ludzi, których kochają? Sheila Jeffries wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który był inspiracją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie – kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Pakiet dwóch książek: Salomon – kot, który leczył dusze Opowieść kota zesłanego na ziemię, by uratować naznaczonych tragedią ludzi. Kiedyś Salomon był kotem małej Ellen. Potem odszedł do nieba. Teraz Ellen jest dorosła, ma...

cena: 39,90  23,46 zł
do koszyka
Córka kota Salomona

Córka kota Salomona

Ciąg dalszy bestsellera Salomon ? kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona...

cena: 35,81  21,07 zł
do koszyka
365 x mieć kota na życie

365 x mieć kota na życie

To zadziwiające, jak koci świat podobny jest do ludzkiego ze wszystkimi dobrymi i mniej dobrymi stronami. Po ścieżkach życia prowadzi nas kot R. Gosum, który myśli, więc jest.Dajmy się porwać jego mądrościom. Otwórzmy oczy. Wyciągnijmy...

cena: 19,90  12,93 zł
do koszyka
Inspirujące i skuteczne oddziaływanie na życie młodych ludzi. Audiobook

Inspirujące i skuteczne oddziaływanie na życie młodych ludzi. Audiobook

Celem tych materiałów jest wsparcie i zachęcenie osób pracujących z młodzieżą. Na konferencji zostały przedstawione praktyczne narzędzia do twórczej pracy nad charakterem i rozwojem duchowym młodych ludzi, które mogą być zastosowane...

cena: 24,00  16,13 zł
do koszyka
Życie, jakiego pragniesz. Dyscypliny duchowe dla zwykłych ludzi

Życie, jakiego pragniesz. Dyscypliny duchowe dla zwykłych ludzi

O duchowości chrześcijańskiej konkretnie, praktycznie i z humorem! Jak powinno wyglądać prawdziwe życie duchowe? Jak zadbać o dobrą kondycję duszy i bliski kontakt z Bogiem? Na czym polega praktykowanie dyscyplin życia chrześcijańskiego?...

cena: 29,00  18,79 zł
do koszyka
Cztery filary zaufania: Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

Cztery filary zaufania: Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

Zaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Buduje charakter i duchową siłę. Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokój ducha. Uczy wytrwałości i odwagi. Podobnie jak inne umiejętności, możesz je w sobie rozwinąć. To pozornie prosta,...

cena: 49,40  32,08 zł
do koszyka
Dzień, który zmienił ich życie
cena: 14,90  10,17 zł
do koszyka
Mój syn anioł, który wybrał życie

Mój syn anioł, który wybrał życie

W tej książce opowiadam o sobie, o moim doświadczeniu matki, o moim dziecku. Dziecku uzdolnionym inaczej, dziecku szczególnej troski. Wiem, że wiele matek, wielu rodziców dzieci szczególnej troski, każdy według swego własnego...

cena: 24,00  16,41 zł
do koszyka
Życie pod psem, który wabi sie depresja

Życie pod psem, który wabi sie depresja

Błyskotliwa, rozbrajająca książka na temat depresji - krótka, mądra i celna. Napisana w formie komentarzy do wiele mówiących ilustracji. Opisanie piekła depresji innym, nawet tym, którzy naprawdę chcą pomóc, może wydawać się...

cena: 22,00  14,12 zł
do koszyka
The Dog Who Changed My Life / Pies, który zmienił moje życie

The Dog Who Changed My Life / Pies, który zmienił moje życie

Nowatorski koncept nauki języka angielskiego za pomocą dwujęzycznego tekstu. Książka ta przedstawia czytelnikom różnorodne aspekty kultury amerykańskiej jak również język typowy dla środkowo-zachodniego regionu USA. Interesująca...

cena: 39,00  26,57 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor