O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 139430 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Sheila Jeffries

Wydawca: Amber
EAN: 9788324158645
ISBN: 978-83-241-5864-5
Stron: 320, Format: 13.0x20.5 cm
Data wydania: 2016, Oprawa: miękka
dostępność: 228 szt.
cena: 37,80  23,91 zł
szt.
do koszyka
rabat
37%
oszczędzasz 13,89 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. amazon.uk Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzakach. Przerażonego, zziębniętego, głodnego kotka znajduje Leroy, mały chłopiec, bardzo samotny i nieszczęśliwy. Bez przyjaciół i kolegów, w domu też ma kłopoty. Timba chce być jego przyjacielem, ale Leroy nie potrafi postępować z małym kociakiem... Poznaje Angie, młodą nauczycielkę Leroya. Między nimi tworzy się szczególna więź. Czy Timba pomoże Angie przetrwać złe chwile, które do niej przyjdą? Czy odnajdzie swojego brata Vati i razem użyją kocich mocy, by uzdrowić życie ludzi, których kochają? Sheila Jeffries wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który był inspiracją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie – kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Salomon. Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona (pakiet)

Pakiet dwóch książek: Salomon – kot, który leczył dusze Opowieść kota zesłanego na ziemię, by uratować naznaczonych tragedią ludzi. Kiedyś Salomon był kotem małej Ellen. Potem odszedł do nieba. Teraz Ellen jest dorosła, ma...

cena: 39,90  25,24 zł
do koszyka
Córka kota Salomona

Córka kota Salomona

Ciąg dalszy bestsellera Salomon ? kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona...

cena: 35,81  22,58 zł
do koszyka
Inspirujące i skuteczne oddziaływanie na życie młodych ludzi. Audiobook

Inspirujące i skuteczne oddziaływanie na życie młodych ludzi. Audiobook

Celem tych materiałów jest wsparcie i zachęcenie osób pracujących z młodzieżą. Na konferencji zostały przedstawione praktyczne narzędzia do twórczej pracy nad charakterem i rozwojem duchowym młodych ludzi, które mogą być zastosowane...

cena: 24,00  16,27 zł
do koszyka
Życie, jakiego pragniesz. Dyscypliny duchowe dla zwykłych ludzi

Życie, jakiego pragniesz. Dyscypliny duchowe dla zwykłych ludzi

O duchowości chrześcijańskiej konkretnie, praktycznie i z humorem! Jak powinno wyglądać prawdziwe życie duchowe? Jak zadbać o dobrą kondycję duszy i bliski kontakt z Bogiem? Na czym polega praktykowanie dyscyplin życia chrześcijańskiego?...

cena: 29,00  18,96 zł
do koszyka
Cztery filary zaufania: Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

Cztery filary zaufania: Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

Zaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Buduje charakter i duchową siłę. Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokój ducha. Uczy wytrwałości i odwagi. Podobnie jak inne umiejętności, możesz je w sobie rozwinąć. To pozornie prosta,...

cena: 49,40  32,36 zł
do koszyka
Mój syn anioł, który wybrał życie

Mój syn anioł, który wybrał życie

W tej książce opowiadam o sobie, o moim doświadczeniu matki, o moim dziecku. Dziecku uzdolnionym inaczej, dziecku szczególnej troski. Wiem, że wiele matek, wielu rodziców dzieci szczególnej troski, każdy według swego własnego...

cena: 24,00  16,56 zł
do koszyka
Życie pod psem, który wabi sie depresja

Życie pod psem, który wabi sie depresja

Błyskotliwa, rozbrajająca książka na temat depresji - krótka, mądra i celna. Napisana w formie komentarzy do wiele mówiących ilustracji. Opisanie piekła depresji innym, nawet tym, którzy naprawdę chcą pomóc, może wydawać się...

cena: 22,00  15,44 zł
do koszyka
Zawsze kochełem życie. O miłości do Boga i ludzi, o cierpieniu i kapłaństwie z ks. Jerzym Zakrzewskim SJ rozmawia ks. Józef Augustyn SJ

Zawsze kochełem życie. O miłości do Boga i ludzi, o cierpieniu i kapłaństwie z ks. Jerzym Zakrzewskim SJ rozmawia ks. Józef Augustyn SJ

Ojca Jerzego Zakrzewskiego SJ można by określić jako cichego bohatera codzienności. Kapłan, zakonnik, teolog. Człowiek niesłychanego potencjału intelektualnego i wiedzy, biegle posługujący się obcymi językami. Choroba zachwiała...

cena: 34,90  24,08 zł
do koszyka
Przypowieści Salomona

Przypowieści Salomona

Zbiór przysłów, treść niniejszej księgi tworzących, nosi nazwę przypowieści Salomona albo w skróceniu Miszle, Sept. Stawianie sobie za cel krzewienie mądrości obiektywnej która wszystko co naturalne, moralne, humanitarne przedmiotem...

cena: 45,00  33,09 zł
do koszyka
Kopalnie króla Salomona

Kopalnie króla Salomona

Afrykański łowca przygód i myśliwy, Quatermain, wraz z dwójką angielskich dżentelmenów trafiają do krainy obfitości, pełnej zwierzyny i naturalnego piękna. Przede wszystkim jednak jest to kraj bogaty w diamenty. Ale ich zdobycie nie jest...

cena: 26,30  18,14 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor