O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138071 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Inne życie Biografia Jarosława Iwaszkiewicza t.1
Inne życie Biografia Jarosława Iwaszkiewicza t.1

Inne życie Biografia Jarosława Iwaszkiewicza t.1

Radosław Romaniuk

Wydawca: Iskry
EAN: 9788324402083
ISBN: 9788324402083
Stron: 620, Format: 15.0x23.5cm
Data wydania: 2012, Oprawa: twarda z obwolutą
dostępność: 4 szt.
cena: 75,00  50,85 zł
szt.
do koszyka
rabat
32%
oszczędzasz 24,15 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Pierwsza na polskim rynku wydawniczym kompletna, analityczna, a przy tym błyskotliwie napisana biografia Jarosława Iwaszkiewicza, pisarza, który przez wiele lat wpływał na kształt polskiej kultury, tworzył literackie kanony estetyczne, budził zainteresowanie swoim życiem i aktywnością artystyczną. Pierwszy z dwóch tomów obejmuje lata 1894-1939. Książka zawiera wiele fotografii z archiwum rodzinnego.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
O jednym takim Biografia Jarosława Kaczyńskiego

O jednym takim Biografia Jarosława Kaczyńskiego

Lider, wojownik, rewolucjonista, Prezes, twórca IV RP, Kaczor - to tylko niektóre z określeń Jarosława Kaczyńskiego. Bez względu na sympatie polityczne, każdy musi przyznać, że to najważniejszy polityk 20-lecia wolnej Polski. Piotr...

cena: 39,90  28,48 zł
do koszyka
Sekretne życie Chanel No. 5. Pierwsza biografia najsłynniejszych perfum świata

Sekretne życie Chanel No. 5. Pierwsza biografia najsłynniejszych perfum świata

Skandal i ekscytacja. Zmysłowa historia legendarnej „piątki” Ta książka odkrywa wszystkie sekrety powstawania słynnego zapachu, który pozostaje niedoścignionym symbolem lepszego, bajkowego świata. – Katarzyna Tusk,...

cena: 39,90  27,05 zł
do koszyka
Biografia Leopolda Tyrmanda Moja śmierć będzie taka jak moje życie

Biografia Leopolda Tyrmanda Moja śmierć będzie taka jak moje życie

Leopold Tyrmand. Lolek, Poldek, Lopek, Loluś, Lo. Autor największego polskiego bestsellera Zły oraz słynnego Dziennika 1954. Piewca Warszawy i guru jazzu. As reportażu ?Przekroju? i ?New Yorkera?. Szeryf wychowany na ulicy Trębackiej, który...

cena: 49,90  32,04 zł
do koszyka
Spotkać Iwaszkiewicza

Spotkać Iwaszkiewicza

„Spotkać Iwaszkiewicza. Nie-biografia” Premiera w czerwcu, tuż przed Big Book Festival – Dużym Festiwalem Książki. Książka zapowiada i komentuje wydarzenia festiwalowe poświęcone pisarzowi. O stosunku do biografii ...

cena: 34,90  23,61 zł
do koszyka
Poetycki światogląd Jarosława Marka Rymkiewicza. Próba antropologii literackiej

Poetycki światogląd Jarosława Marka Rymkiewicza. Próba antropologii literackiej

Sam plan badawczy (dotyczy on antropologii literackiej i wpisanego w nią światopoglądu) został w pracy Kalandyka zrealizowany niezwykle wnikliwie. Autor przedstawia zarówno stronę estetyczną, jak i teoretyczno- oraz historycznoliteracką...

cena: 32,00  27,12 zł
do koszyka
Varia. Życie i inne okoliczności

Varia. Życie i inne okoliczności

Varia Sławomira Mrożka przedstawiamy Czytelnikom w trzech kolejno ukazujących się tomach: Varia - tom 1 Życie i inne okoliczności Varia - tom 2 Jak zostałem filmowcem Varia - tom 3 Myśląc o teatrze Stanowią one bardzo istotne uzupełnienie...

cena: 35,00  24,92 zł
do koszyka
Inne życie  - Enzo Bianchi

Inne życie - Enzo Bianchi

Pierwszy List Świętego Piotra skierowany do wspólnot chrześcijańskich z Azji Mniejszej datowany jest na przełom 63 i 64 r. Analiza jego treści dokonana przez Enza Bianchiego w ,,Innym życiu" pokazuje, że mimo upływu lat nie stracił on na...

cena: 11,90  8,07 zł
do koszyka
Siedziby wielkich Polaków. Od Reja do Iwaszkiewicza

Siedziby wielkich Polaków. Od Reja do Iwaszkiewicza

Gawędy Barbary Wachowicz o siedzibach i życiu wielkich Polaków to fascynująca wędrówka, bogato ilustrowana kolorowymi zdjęciami. Odwiedzimy Nagłowice Mikołaja Reja; Czarnolas mistrza Jana Kochanowskiego; Mereczowszczyznę, gdzie przyszedł...

cena: 99,00  76,06 zł
do koszyka
Moje cudowne życie i inne katastrofy

Moje cudowne życie i inne katastrofy

Druga część zabawnej powieści brytyjskiej pisarki dla młodszych nastolatek o problemach przyjaźni dziewcząt, rywalizacji i sposobach zdobywania przyjaciół. Jessica od zawsze przyjaźniła się z Natalie. Dopóki w szkole nie pojawia się...

cena: 19,99  12,58 zł
do koszyka
Zakład o życie wieczne i inne kazania krótkie

Zakład o życie wieczne i inne kazania krótkie

Głoszenie kazań to wielka sztuka i – jak to zawsze ma miejsce w uprawianiu sztuki – należy nieustannie mierzyć coraz wyżej. Michał Heller Zakład o życie wieczne i inne kazania krótkie to już drugi, wyjątkowy zbiór kazań...

cena: 34,90  22,42 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor