O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 141713 produkty
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Magiczny Królik 2. Wakacyjny sen
Magiczny Królik 2. Wakacyjny sen

Magiczny Królik 2. Wakacyjny sen

Sue Bentley

EAN: 9788328025721
ISBN: 978-83-280-2572-1
Stron: 128, Format: 12.3 x 19.4 cm
Data wydania: 2015, Oprawa: miękka
dostępność: 169 szt.
cena: 14,99  9,34 zł
szt.
do koszyka
rabat
38%
oszczędzasz 5,65 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się Strzała? Magia trwa dalej…

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Trzy tomy w jednej książce! Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego...

cena: 34,99  18,67 zł
do koszyka
Magiczny Królik 3. Plusk magii

Magiczny Królik 3. Plusk magii

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się...

cena: 14,99  9,34 zł
do koszyka
Magiczny Królik 4. Szkolne susy

Magiczny Królik 4. Szkolne susy

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się...

cena: 14,99  9,34 zł
do koszyka
Magiczny Królik 1. Czekoladowe marzenia

Magiczny Królik 1. Czekoladowe marzenia

Bestsellerowa seria dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się...

cena: 15,00  10,26 zł
do koszyka
Wakacyjny koncert

Wakacyjny koncert

Czy znacie sposób na niezapomniane wakacje? Iga, Kasia, Kuleczka, Justynka, Łukasz i Artur odkrywają tajemniczą szafę cioci Klary, dziki ogród za domem, niezwykły kufer z zagadkowymi listami i dwie mapy zakopane w babcinym ogródku. Nie...

cena: 15,90  10,88 zł
do koszyka
Notatnik wakacyjny

Notatnik wakacyjny

„Już czas wakacji! Zabierz ze sobą ten notatnik na wyjazdy. Będzie Ci towarzyszył przez całe lato! Są w nim pomysły zabaw, zadania i niespodzianki na pogodę i niepogodę. Udanych wakacji! Uzupełnij notatnik. Zapisz swoje przygody. Po...

cena: 18,00  11,61 zł
do koszyka
Wakacyjny dyżur

Wakacyjny dyżur

Po kogo zadzwonicie, jeśli przydarzy wam się wypadek na wakacjach? Oto Dr Ben MacFarlane. Jego zadanie to przetransportować do ojczystego kraju ludzi unieruchomionych za granicą. Kim są jego pacjenci? Ofiary wakacyjnych wypadków, wstydliwych...

cena: 36,90  23,46 zł
do koszyka
Wakacyjny horror

Wakacyjny horror

Michał Laszuk (ur. 1941) - autor książki obyczajowej pt. "Na szlaku życia" oraz poematu wierszowanego pt. "Echo dni". Znakomity obserwator zjawisk i ludzi, pasjonat historii i niestrudzony przewodnik. Prywatnie mąż, ojciec i dziadek, który z...

cena: 20,00  13,68 zł
do koszyka
Humor wakacyjny

Humor wakacyjny

Zabawna lektura na wakacje. Kilkaset dowcipów o różnorodnej tematyce.

cena: 3,90  2,51 zł
do koszyka
Angielski. Wakacyjny samouczek

Angielski. Wakacyjny samouczek

"Angielski. Wakacyjny samouczek" to wyjątkowy kurs języka angielskiego na lato, który warto zabrać ze sobą do walizki czy plecaka. Przyda Ci się zarówno w zagranicznej podróży, jak również wtedy, gdy w wolnym czasie zechcesz...

cena: 24,99  16,76 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor