O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138788 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Detektyw i panny
Detektyw i panny

Detektyw i panny

Lewańska Magdalena

Wydawca: JanKa
Dział:
EAN: 9788362247080
ISBN: 978-83-622-4708-0
Stron: 272, Format: 14.5x20.5cm
Data wydania: 2011, Oprawa: miękka
dostępność: 35 szt.
cena: 32,00  21,70 zł
szt.
do koszyka
rabat
32%
oszczędzasz 10,30 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Autorka sięga po tradycyjne figury kryminału, pyta o winę i motywy, umiejętnie dozuje napięcie. Ale oferuje czytelnikowi cos jeszcze. Ludzkie słabości portretuje piórem satyryka dobrotliwego, tworzy obraz świata, który można polubić. Którego nie trzeba się bać.

Podobne tytuły
Zimowe panny

Zimowe panny

Wspaniała powieść, w której pobrzmiewają echa klasyków literatury hiszpańskiej Galisja, lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku. Dwie siostry po wieloletniej nieobecności wracają do małej wioski Tierra de Chá. Wiąże je przysięga...

cena: 34,90  22,07 zł
do koszyka
Szaleństwa panny Ewy

Szaleństwa panny Ewy

Przygody szesnastoletniej Ewy zaczynają się od ucieczki przez okno od opiekunki, u której umieścił ją ojciec, wyjeżdżając za granicę. Do jego powrotu Ewa zdąży wiele narozrabiać, ale również pomóc nowym znajomym wyjść z tarapatów.

cena: 26,90  17,56 zł
do koszyka
Panny roztropne

Panny roztropne

Milaczek nieustająco szuka miłości i… są na nią widoki! Jej wybranek ma długie włosy, zna się na komputerach i lubi Milenkę. Zofia Kruk realizuje swoje fantazje, a hartu ducha, energii, a także figury pozazdrościłaby jej niejedna...

cena: 33,90  23,75 zł
do koszyka
Dziennik panny służącej

Dziennik panny służącej

Octave MirbeauDziennik panny służącejPrzeł. Anna ZenowiczCelestyna, służąca z Paryża, przyjeżdża na służbę na prowincję. Podczas pobytu u państwa Lanlaire'ów prowadzi pamiętnik, w którym wspomina pracę w innych domach. Opisuje...

cena: 37,91  24,32 zł
do koszyka
Perły panny młodej

Perły panny młodej

Rance Welham, hrabia Lazonby, jeden z członków Towarzystwa Świętego Jakuba, otoczony jest aurą skandalu sprzed lat. Czy tak niebezpieczny człowiek będzie więc odpowiednim opiekunem dla lady Anishy Stafford, egzotycznej piękności, która...

cena: 38,90  25,04 zł
do koszyka
Trzy panny młode

Trzy panny młode

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner. Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to...

cena: 40,01  25,75 zł
do koszyka
Panny z kamienicy Pod Fortuną

Panny z kamienicy Pod Fortuną

Atrakcyjna dziewczyna z pokorą godzi się na rolę gospodyni i opiekunki 14-letniej mężatki, u boku swojego niedoszłego narzeczonego. W jej wyznaniu: „moja młodość przeszła – liczyłam wszak lat dwadzieścia. Żaden już epuzer...

cena: 39,90  27,05 zł
do koszyka
Terminarz panny młodej

Terminarz panny młodej

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych i zarazem najpiękniejszych dni w życiu. Czas, który poprzedza to wielkie wydarzenie, na pewno będzie obfitował w emocje i wzruszenia. Ale nie zabraknie też stresujących sytuacji. Terminarz...

cena: 50,00  33,89 zł
do koszyka
Prawo panny Murphy

Prawo panny Murphy

NOWA SERIA KRYMINALNA! Biedna Irlandka w szalonej Ameryce początku XX w. Rudowłosa Molly Murphy z wioski Ballykillin w irlandzkim hrabstwie Mayo nie należy do dziewcząt grzecznych i uległych. Na zbyt nachalne zaloty panicza reaguje w sposób...

cena: 29,00  20,64 zł
do koszyka
Szkoła szycia panny Scarlet

Szkoła szycia panny Scarlet

Aby zdobyć pieniądze na przeprowadzkę do Nowego Jorku, Scarlet Santana otwiera wieczorową szkołę szycia w miejscowym sklepie z płytami. Chętne do nauki kobiety zaprzyjaźniają się, a Scarlet z nauczycielki staje się uczennicą. Wszystkie...

cena: 39,99  25,75 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor