O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 141531 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Młode ciemności
Młode ciemności

Młode ciemności

Zbigniew Domino

Wydawca: Studio Emka
EAN: 9788362304875
ISBN: 9788362304875
Stron: 528, Format: 14.0x20.0 cm
Data wydania: 2012, Oprawa: miękka
dostępność: 12 szt.
cena: 49,00  31,84 zł
szt.
do koszyka
rabat
35%
oszczędzasz 17,16 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Młode ciemności są kontynuacją znanej już Czytelnikom Syberiady polskiej i Czasu kukułczych gniazd. To kolejny, trzeci już tom powieściowej sagi rodu Dolinów. Sagi o niezwykłych kresowo-syberyjskich i tuż powojennych losach tej rodziny. Według zgodnej opinii polskiej krytyki literackiej cykl powieściowy Zbigniewa Domino nie tylko epicko i najpełniej oddaje masową wysyłkę Polaków na Sybir przez Sowietów (Syberiada polska) ale rzuca zupełnie nowe spojrzenie na przymusowe powojenne polskie ruchy migracyjne i przesiedlenie Niemców z ziem, które weszły w granice powojennej Polski (Czas kukułczych gniazd).

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Młode światło

Młode światło

Tematem książki są dzieje niedoli i dojrzewania dwunastoletniego chłopca o imieniu Julian z górniczej rodziny w Zagłębiu Ruhry. Julian musi znosić nauczyciela, który go bije, matkę, która spuszcza mu lanie, chłopaków, którzy zabijają...

cena: 21,00  14,85 zł
do koszyka
Młode skóry

Młode skóry

Nie byliście w mojej miejscowości, ale znacie inne z tej samej sztancy. Zjazd z drogi krajowej, strefa przemysłowa, pięciosalowy Cineplex, stulecie pubów upchane na jednej mili kwadratowej, w granicach miasta. (…) W letnie wieczory na...

cena: 30,00  29,07 zł
do koszyka
Trzy panny młode

Trzy panny młode

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner. Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to...

cena: 40,01  21,43 zł
do koszyka
Kino wiecznie młode

Kino wiecznie młode

Ks. Andrzej Luter wybrał kilkanaście filmów z czasów PRL-u, istotnych dla niego z aksjologicznego punktu widzenia. Filmów niekoniecznie najwybitniejszych, ale subiektywnie najważniejszych. Dzięki temu sentymentalnemu powrotowi otrzymujemy...

cena: 29,90  24,89 zł
do koszyka
Pixi Ja wiem! Młode zwierzęta

Pixi Ja wiem! Młode zwierzęta

Książeczki z serii PIXI JA WIEM! To zwarte informacje na fachowe tematy dla uczniów szkoły podstawowej. Informacje, ilustracje, ciekawostki, zagadki, quizy, leksykon. Każdy tom z serii PIXI JA WIEM! Jest sprawdzany przez fachowców z danej...

cena: 4,99  3,11 zł
do koszyka
Młode zwierzęta Ilustrowany przewodnik

Młode zwierzęta Ilustrowany przewodnik

Leksykon zwierząt Zwierzęta tworzą wielką grupę organizmów wielokomórkowych. Dzielą się na kręgowce (ssaki, ptaki, gady, płazy i ryby) oraz bezkręgowce (owady, pająki, koralowce, rozgwiazdy itp.). Poznaj je wszystkie. Ta bogato...

cena: 12,99  9,22 zł
do koszyka
Odkrywanie świata. Młode zwierzęta

Odkrywanie świata. Młode zwierzęta

Ludzkie ciało. Ilustrowany przewodnik Twoje ciało jest jak maszyna – jest zbudowane z części i narządów (takich jak serce czy płuca), inaczej organów, o różnych rozmiarach i kształtach, współpracujących ze sobą w zorganizowany...

cena: 12,99  8,86 zł
do koszyka
Młode wino. O owocach Ducha Świętego

Młode wino. O owocach Ducha Świętego

Ta książka mówi o tym, jak wygląda życie, kiedy Duch może wiać, kędy chce. Nie chodzi więc o to, by się w czymś wyćwiczyć. Nie znajdziemy tutaj żadnych wymagań, nie ma też wcale mowy o cnotach, które należy zdobywać. Cała...

cena: 31,00  20,11 zł
do koszyka
Młode zwierzęta. Wesołe wierszyki z naklejkami
cena: 6,90  4,43 zł
do koszyka
Młode osoby niepełnosprawne na rynku pracy

Młode osoby niepełnosprawne na rynku pracy

?Niepełnosprawność i związaną z nią rehabilitację zalicza się ostatnio do głównych problemów społecznych współczesnej Polski [?]. Mamy tutaj do czynienia z problemem społecznym o zasięgu masowym, wymagającym wielostronnej...

cena: 49,00  46,36 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor