O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138627 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Kult panującego w starożytności t.2
Kult panującego w starożytności t.2

Kult panującego w starożytności t.2

Ludwik Piotrowicz

Dział:
EAN: 9788370634940
ISBN: 837063494X
Stron: 83, Format: 12.5x19.5cm
Data wydania: 2006, Oprawa: miękka ze skrzydełkami
chwilowo niedostępna
powiadom mnie, kiedy pozycja pojawi się w sprzedaży
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Przedstawiony Czytelnikowi kolejny tom serii ?Klasycy Nauki Poznańskiej" jest przedrukiem niewielkiej książki Ludwika Piotrowicza Kult panującego w starożytności, wydanej w Poznaniu w 1922 roku przez Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. W niniejszej edycji zachowane zostały wszystkie cechy stylu i języka Autora. Nie ingerowano więc we właściwości morfologiczne, składniowe ani leksykalne, nawet jeśli w odbiorze dzisiejszego Czytelnika są one już przestarzałe, nieaktualne. Modernizacji poddano natomiast ortografię i interpunkcję tekstu, dostosowując je do aktualnie obowiązujących zasad. Podobnie pod względem pisowni i formy spolszczono, zgodnie z aktualnym zwyczajem, występujące w tekście nazwy własne: osobowe, miejscowe i inne geograficzne oraz tytuły dzieł pisarzy antycznych. Rozwinięto skróty w zapisach bibliograficznych występujące w przypisach. Usunięto też błędy typograficzne, od których poprzednia edycja nie była wolna.

Podobne tytuły
Kult Stalina

Kult Stalina

Wybitna książka o radzieckiej propagandzie, drobiazgowy obraz sztuki w służbie polityki. Dlaczego miliony radzieckich obywateli nigdy nie widziało Stalina osobiście, ale byli pewni, że go "widzieli"! Jan Plamper zrekonstruował i zanalizował...

cena: 44,90  34,50 zł
do koszyka
Kult klienta

Kult klienta

Klient jest najważniejszym partnerem firmy. Niezadowolony może zrazić do niej wiele osób, a zadowolony zachęci swoich znajomych. Choć te prawdy są znane nie od dziś, zarządzający często nie wiedzą, jak przejść od słów do czynów. Z...

cena: 49,00  40,97 zł
do koszyka
Modlitwa kult czy relacja? MP3

Modlitwa kult czy relacja? MP3

Sesja skierowana jest do osób, które pragną się modlić i dla których modlitwa to nie tylko jedna z tak zwanych praktyk religijnych. Nagranie jest zapisem skupienia rekolekcyjnego poświęconego budowaniu osobistej, integralnej relacji z Bogiem...

cena: 19,90  12,37 zł
do koszyka
Runebound. Kult Runów. Gra karciana

Runebound. Kult Runów. Gra karciana

KULT RUNÓW zawiera 3 dodatkowe zestawy kart do gry planszowej RUNEBOUND. 1. Dodatek KULT RUNÓW to nowa przygoda, w której bohaterowie Terrinoth będą musieli się zmierzyć ze swym najprzebieglejszym przeciwnikiem. W odmętach ziemi, pod...

cena: 49,90  45,12 zł
do koszyka
Masoneria, Paweł VI i kult człowieka

Masoneria, Paweł VI i kult człowieka

Naiwny byłby ten, kto by sądził, że w XX w. szatan i jego pomocnicy na ziemi, jak Kościół nazywał masonów, przestali działać. Można wręcz powiedzieć, że to był czas szczególnego działania zła, o czym świadczy choćby pierwsza i...

cena: 10,00  7,51 zł
do koszyka
Kult mojego ja i moja wiara

Kult mojego ja i moja wiara

Autor, kardynał i wieloletni arcybiskup Brukseli-Malines w kolejnym dokumencie przeznaczonym dla Odnowy w Duchu Świętym podejmuje temat relacji między naturą i łaską, psychologią i duchowością, samorealizacją i zbawieniem. Książka może...

cena: 16,91  10,80 zł
do koszyka
Staropolskie spory o kult obrazów

Staropolskie spory o kult obrazów

W sporach o to, czy i jak czcić obrazy, siła perswazyjna argumentów zależała nie tylko od ich ważkości, ale najpierw od tego kto, gdzie i wobec kogo je stosował. Racje przemawiające do pierwszych chrześcijan za odrzuceniem kultu...

cena: 29,00  18,63 zł
do koszyka
Starożytności tom 1-2 (5-6)

Starożytności tom 1-2 (5-6)

Niniejszy tom rozpoczną teksty poświęcone Bliskiemu Wschodowi, autorstwa Jarosława Magrysia i Marcina Pietrzyka, którzy przedstawią odpowiednio: kwestię porównania prawa Hammurabiego na tle prawodawstwa mezopotamskiego oraz osadnictwa...

cena: 40,00  22,61 zł
do koszyka
Święta Małgorzata Maria i kult Serca Jezusowego

Święta Małgorzata Maria i kult Serca Jezusowego

Album ukazuje historię kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa, w którym wyjątkowa rola przypadła skromnej i pokornej zakonnicy – wizytce z Paray-le-Monial, św. Małgorzacie Marii Alacoque. To ona przypomniała całemu światu...

cena: 26,25  16,85 zł
do koszyka
Kult świętych. Narodziny i rola w chrześcijaństwie łacińskim

Kult świętych. Narodziny i rola w chrześcijaństwie łacińskim

Po upadku cesarstwa zachodniorzymskiego kult świętych był dominującą formą religii w chrześcijańskiej Europie. W swojej interesującej pracy Peter Brown bada znaczenie grobowców, sanktuariów, relikwii i pielgrzymek związanych z czczonymi...

cena: 31,40  25,27 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor