O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty
w naszej ofercie znajduje się 146740 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl
    >
  1. Pozostałe
  2. > Prawo panny Murphy
Prawo panny Murphy

Prawo panny Murphy

Bowen Rhys

Dział: Pozostałe
EAN: 9788373924123
ISBN: 9788373924123
Stron: 328, Format: 12.0x19.0cm
Data wydania: 2013, Oprawa: miękka
dostępność: 6 szt.
cena: 29,00  19,47 zł
szt.
do koszyka
rabat
33%
oszczędzasz 9,53 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu
> napisz komentarz

NOWA SERIA KRYMINALNA! Biedna Irlandka w szalonej Ameryce początku XX w. Rudowłosa Molly Murphy z wioski Ballykillin w irlandzkim hrabstwie Mayo nie należy do dziewcząt grzecznych i uległych. Na zbyt nachalne zaloty panicza reaguje w sposób tak gwałtowny, że musi się ratować ucieczką do Liverpoolu. Na tym jednak nie kończy się jej tułaczka. Nieoczekiwany zwrot okoliczności sprawia, że Molly ? pod fałszywym nazwiskiem ? trafia na pokład statku Majestic płynącego do Nowego Świata. Ale kiedy dociera na Ellis Island, nie może jeszcze cieszyć się pełną wolnością. Okazuje się bowiem, że nocą zamordowano jednego z pasażerów, a kobieta, której nazwisko przybrała Molly, mogła mieć motyw, by nastawać na jego życie. Co gorsza, o dokonanie zbrodni podejrzewa się pewnego sympatycznego młodzieńca, który zdaniem panny Murphy jest całkowicie niewinny. Ażeby go uratować przed odesłaniem z powrotem do Irlandii, dzielna dziewczyna rozpoczyna własne śledztwo, raz po raz wchodząc w drogę przystojnemu kapitanowi policji, Danielowi Sullivanowi. W poszukiwaniu zabójcy odwiedza najbardziej zakazane dzielnice, ciasne robotnicze mieszkania, przestronne pałace bogaczy, a nawet przybytek, którego nazwy przyzwoita dziewczyna nawet nie powinna wymawiać. Poznaje przy okazji prawa rządzące pełnym imigrantów Nowym Jorkiem A.D. 1901. Nota o autorze: Rhys Bowen to pseudonim pisarki, która urodziła się w 1941 roku w Bath w Anglii, a obecnie mieszka w San Francisco. Zanim w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęła przygodę pisarską, pracowała dla BBC i Australian TV. Dała się poznać serią powieści o przygodach konstabla Evana Evansa, ale dopiero cykl o śledztwach Molly Murphy ugruntował jej pozycję jako mistrzyni kryminału w stylu retro. Sympatię czytelników wzbudziła główna bohaterka, która oczekuje od życia znacznie więcej, niż może otrzymać z racji swego urodzenia. Wprawdzie niewyparzony język często przysparza jej sporych kłopotów, ale od czego jest inteligencja i poczucie humoru? Nie warto zadzierać z Molly.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Prawo w ujęciu strukturalnym Studium o dychotomicznym podziale prawa na prawo publiczne i prawo prywatne

Prawo w ujęciu strukturalnym Studium o dychotomicznym podziale prawa na prawo publiczne i prawo prywatne

W publikacji wskazano nową konwencję poznawczą prawa, pozwalającą opisać teoretyczny problem podziału prawa na publiczne i prywatne w innym aspekcie, niż dotychczas powszechnie próbowano to czynić na gruncie nauk prawnych. Rozgraniczenie...

cena: 119,00  96,87 zł
do koszyka
Prawo cywilne Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach i odpowiedziach

Prawo cywilne Część ogólna, prawo rzeczowe i prawo rodzinne w pytaniach i odpowiedziach

Wydanie 5, 2013 Niniejszy podręcznik stanowi opracowanie części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego oraz prawa rodzinnego ? w pytaniach i odpowiedziach. Forma opracowania spowodowała konieczność dokonania selekcji powyższego...

cena: 59,00 zł
do koszyka
Prawo cywilne - część ogólna, prawo rzeczowe, zobowiązania i prawo spadkow

Prawo cywilne - część ogólna, prawo rzeczowe, zobowiązania i prawo spadkow

Przystępujesz wkrótce do trudnego egzaminu z części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego, zobowiązań lub prawa spadkowego? Nie masz czasu na tworzenie własnych notatek a z długich opisów podręcznikowych nic nie możesz...

cena: 139,00  125,38 zł
do koszyka
Detektyw i panny

Detektyw i panny

Autorka sięga po tradycyjne figury kryminału, pyta o winę i motywy, umiejętnie dozuje napięcie. Ale oferuje czytelnikowi cos jeszcze. Ludzkie słabości portretuje piórem satyryka dobrotliwego, tworzy obraz świata, który można polubić....

cena: 32,00  21,13 zł
do koszyka
Szaleństwa panny Ewy

Szaleństwa panny Ewy

Przygody szesnastoletniej Ewy zaczynają się od ucieczki przez okno od opiekunki, u której umieścił ją ojciec, wyjeżdżając za granicę. Do jego powrotu Ewa zdąży wiele narozrabiać, ale również pomóc nowym znajomym wyjść z tarapatów.

cena: 26,90  17,72 zł
do koszyka
Panny roztropne

Panny roztropne

Milaczek nieustająco szuka miłości i… są na nią widoki! Jej wybranek ma długie włosy, zna się na komputerach i lubi Milenkę. Zofia Kruk realizuje swoje fantazje, a hartu ducha, energii, a także figury pozazdrościłaby jej niejedna...

cena: 33,90  23,12 zł
do koszyka
Zimowe panny

Zimowe panny

Wspaniała powieść, w której pobrzmiewają echa klasyków literatury hiszpańskiej Galisja, lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku. Dwie siostry po wieloletniej nieobecności wracają do małej wioski Tierra de Chá. Wiąże je przysięga...

cena: 34,90  22,26 zł
do koszyka
Trzy panny młode

Trzy panny młode

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner. Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to...

cena: 40,01  25,97 zł
do koszyka
Perły panny młodej

Perły panny młodej

Rance Welham, hrabia Lazonby, jeden z członków Towarzystwa Świętego Jakuba, otoczony jest aurą skandalu sprzed lat. Czy tak niebezpieczny człowiek będzie więc odpowiednim opiekunem dla lady Anishy Stafford, egzotycznej piękności, która...

cena: 38,90  25,26 zł
do koszyka
Dziennik panny służącej

Dziennik panny służącej

Octave MirbeauDziennik panny służącejPrzeł. Anna ZenowiczCelestyna, służąca z Paryża, przyjeżdża na służbę na prowincję. Podczas pobytu u państwa Lanlaire'ów prowadzi pamiętnik, w którym wspomina pracę w innych domach. Opisuje...

cena: 37,91  24,54 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl