O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty
w naszej ofercie znajduje się 151553 produkty
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl
    >
  1. Literatura
  2. >
  3. Powieść
  4. > Lot nad oceanem
Lot nad oceanem

Lot nad oceanem

Antoni Marczyński

EAN: 9788373994799
ISBN: 9788373994799
Stron: 272, Format: 14.8x21.0cm
Data wydania: 2013, Oprawa: twarda
cena: 33,60 zł
powiadom mnie, kiedy pozycja pojawi się w sprzedaży
PROSIMY O NIE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu
> napisz komentarz

Dalsze losy bohaterów książki „Upiory Atlantyku” – nowojorskiego dziennikarza Ralpha Bronsona, jego uroczej żony Dolly i pięknej Polki Haliny Horskiej, w której Ralph jest zakochany. Skomplikowane relacje w tym miłosnym trójkącie nie są jednak jedynym (choć bardzo pikantnym) wątkiem powieści Marczyńskiego. Bronson bowiem próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczych śmierci lotników, których samoloty ulegają katastrofom podczas lotu nad Atlantykiem, a rezultat jego „dziennikarskiego śledztwa” jest naprawdę zaskakujący…

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Noc nad oceanem

Noc nad oceanem

Co się stało na pokładzie Boeinga 314 we wrześniu 1939 roku? Jedno jest pewne –losy podróżujących tym feralnym lotem splotą się w wyniku intrygi jednego z współpasażerów. Latem 1939 roku firma Pan American otworzyła regularne...

cena: 41,90 zł
do koszyka
Hotel nad oceanem

Hotel nad oceanem

Colleen Coble, najlepiej sprzedająca się pisarka według „USA Today”. Przyjazd do luksusowego hotelu w Maine obudzi wspomnienia, które zagrożą wszystkiemu, co w życiu cenisz… Claire Dellamare przyjeżdża do hotelu...

cena: 34,90 zł
do koszyka
The Redhead. Daleki za oceanem

The Redhead. Daleki za oceanem zawiera opis przeżyć i doświadczeń młodej bohaterki, która wyjechała do USA na zaproszenie swojego ukochanego, oparty o osobiste doświadczenia autorki z jej trzech kilkumiesięcznych pobytów w...

cena: 39,90 zł
do koszyka
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl