O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138071 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Plaża Babylon
Plaża Babylon

Plaża Babylon

Imogen Edwards-Jones

Wydawca: Pascal
EAN: 9788376420431
ISBN: 9788376420431
Stron: 368
Data wydania: 2012, Oprawa: miękka ze skrzydełkami
dostępność: 154 szt.
cena: 14,90  9,37 zł
szt.
do koszyka
rabat
37%
oszczędzasz 5,53 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Wybierz się na wakacje do najdroższego miejsca na świecie... Z grupą milionerów i celebrytów Plaża Babylon zabierze Cię do świata, gdzie standardem jest ekstremalny luksus, a ?wszystko? to często ?za mało?? Jak to jest żyć i pracować na jednej z najpiękniejszych, najbardziej luksusowych wysp tropikalnych na świecie, w otoczeniu białych, piaszczystych plaż i turkusowego morza? Pławić się w luksusach, a jednocześnie być tysiące kilometrów od cywilizacji? Tym razem Imogen Edwards Jones i Anonimowy Autor, który przez 20 lat zarządzał jednymi z najlepszych kurortów na świecie, zabierają nas za kulisy sześciogwiazdkowego hotelu na rajskiej wyspie Pacyfiku. Idylliczna wyspa, na którą dotrzeć można tylko prywatnym jachtem lub samolotem, jest zamkniętym resortem wakacyjnym, dostępnym dla najbogatszych. Pracowity tydzień z życia pracowników resortu oraz ich ekstremalnie zamożnych gości pokaże, jak najbogatsi pławią się w luksusie, popijając różowego szampana, zajadając się kawiorem i ostrygami. A na każde skinienie mają 5 osób obsługi.... Recenzja: ?Gorące i pikantne... takie jest życie na Plaży Babylon? /Max Beesley/

Klienci zainteresowali tą pozycją kupowali także...
Restauracja Babylon

Restauracja Babylon

Imogen Edwards-Jones zabiera nas do świata profesjonalnych restauratorów. Uchyla rąbka tajemnicy z prowadzenia własnego biznesu w słodko-gorzkim obliczu luksusowej restauracji przyprawionej (nie) tylko pikantnymi szczegółami. Wyobraź...

cena: 39,90 zł
Szpital Babylon

Szpital Babylon

Zajrzyj za zamknięte drzwi SZPITALA BABYLON, by odkryć najgłębiej skrywane sekrety współczesnej medycyny i ludzi z nią związanych. Wraz z bohaterami SZPITALA BABYLON spędzimy 24 godziny na oddziale pogotowia ratunkowego londyńskiego...

cena: 39,90  27,05 zł
do koszyka
Pop Babylon

Pop Babylon

Dzięki tej książce łatwiej zrozumieć co przeżywali Michael Jackson, Amy Winehouse, Whitney Houston i setki innych artystów, których zniszczył showbiznes. Pop BABYLON, nowa książka autorki bestsellerów Hotel Babylon, Air Babylon i Fashion...

cena: 14,90  10,10 zł
do koszyka
Ślubny Babylon

Ślubny Babylon

Zabawa, szokująca i pełna zaskakujących historii... Śledząc tydzień z życia Wedding Plannera i bazując całkowicie na prawdziwych, ale anonimowych opowieściach, Imogen Edwars-Jones zabierze Cię za kulisy czegoś, co jest postrzegane za...

cena: 39,90  20,29 zł
do koszyka
Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Pop Babylon

Pop Babylon

Dzięki tej książce łatwiej zrozumieć co przeżywali Michael Jackson, Amy Winehouse, Whitney Houston i setki innych artystów, których zniszczył showbiznes. Pop BABYLON, nowa książka autorki bestsellerów Hotel Babylon, Air Babylon i Fashion...

cena: 14,90  10,10 zł
do koszyka
Ślubny Babylon

Ślubny Babylon

Zabawa, szokująca i pełna zaskakujących historii... Śledząc tydzień z życia Wedding Plannera i bazując całkowicie na prawdziwych, ale anonimowych opowieściach, Imogen Edwars-Jones zabierze Cię za kulisy czegoś, co jest postrzegane za...

cena: 39,90  20,29 zł
do koszyka
Szpital Babylon

Szpital Babylon

Zajrzyj za zamknięte drzwi SZPITALA BABYLON, by odkryć najgłębiej skrywane sekrety współczesnej medycyny i ludzi z nią związanych. Wraz z bohaterami SZPITALA BABYLON spędzimy 24 godziny na oddziale pogotowia ratunkowego londyńskiego...

cena: 39,90  27,05 zł
do koszyka
Ostatni pociąg do Babylon

Ostatni pociąg do Babylon

Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa. Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na...

cena: 37,91  25,71 zł
do koszyka
Plaża tajemnic

Plaża tajemnic

Kto się urodził pod trzynastym znakiem zodiaku? Kim jest Pani Zagadka? Jak się otwiera okno na wakacje? Gdzie można spotkać Dziadka Plażowego? Czy istnieje różnica czasu między snem a jawą? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania,...

cena: 22,90  14,71 zł
do koszyka
Naklejki 3D Plaża

Naklejki 3D Plaża

Naklejki wypukłe, 1 arkusz.

cena: 7,36  5,56 zł
do koszyka
Miedziana plaża

Miedziana plaża

Miłość, zbrodnia i tajemnica w bestsellerze jednej z najpopularniejszych autorek powieści dla kobiet. Abby Radwell jest specjalistką w dziedzinie unikalnych starych ksiąg. Gdy na internetowym czarnym rynku pojawia się legendarny manuskrypt,...

cena: 39,80  24,68 zł
do koszyka
Plaża dla psów

Plaża dla psów

Powieść słynnego barda Solidarności Jacka Kaczmarskiego, zmarłego w 2004 roku poety, piosenkarza i kompozytora, wydana po raz pierwszy w 1998 roku. Na plaży w Perth bohaterowie odpoczywają, kochają się i spierają, a Ivan buduje z piasku...

cena: 39,99  25,75 zł
do koszyka
Kolorowanki wodne. Plaża 3-6 lat

Kolorowanki wodne. Plaża 3-6 lat

Kolorowanki wodne to wspaniałe książeczki dla Waszych dzieci. Za pomocą pędzelka i wody dzieci mogą wyczarować fantastyczne, wielobarwne obrazki.

cena: 4,99  3,32 zł
do koszyka
Język hiszpański. Na Plaza Mayor

Język hiszpański. Na Plaza Mayor

Książka przydatna zarówno jako poradnik kulturowy oraz kurs nauki języka. zawiera zabawne informacje o języku, kulturze i kraju, w którym dany język obcy jest mówiony. omawia pułapki - nie tylko językowe - jakie mogą czyhać na...

cena: 19,90  15,30 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor