O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 139403 produkty
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Mieć siedem lat
Mieć siedem lat

Mieć siedem lat

Alexander McCall Smith

Wydawca: Muza
EAN: 9788377582626
ISBN: 9788377582626
Stron: 296, Format: 14.5x20.5 cm
Data wydania: 2013, Oprawa: miękka
dostępność: 42 szt.
cena: 34,99  22,07 zł
szt.
do koszyka
rabat
37%
oszczędzasz 12,92 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Nie ma ważniejszych spraw dla sześciolatka niż perspektywa skończenia siedmiu lat, i to wkrótce.
Bertie, rezolutny mieszkaniec kamienicy przy 44 Scotland Street, zamiast lekcji włoskiego, gry na saksofonie i spotkań z terapeutą woli poświecić się grze w rugby, uczestniczyć w biwakach i być „prawdziwym chłopcem”. Jednakże na drodze do zrealizowania tych marzeń stoi nieznosząca sprzeciwu Irene, zdecydowana za wszelką cenę kontynuować proces "ulepszania" swojego pierworodnego.
Jednakże los plata figle...
Bertie i reszta znanych już czytelnikowi bohaterów pojawia się w kolejnej odsłonie bestsellerowej serii „44 Scotland Street". Matthew zmaga się z trudami ojcostwa i poszukuje nieruchomości w najlepszych dzielnicach Edynburga; Duża Lou w swojej kawiarni do ciastek i domowych wypieków dołącza bezpłatne porady sercowe; Angus i Domenica planują podróż życia do Włoch...
Po raz kolejny Alexander McCall Smith serwuje nam smakowitą porcję edynburskiego tortu, przekładanego warstwami moralnych dylematów, przyjaźni między ludźmi i zwierzętami i zwieńczonym wisienką z wielkiej miłości do ludzkich istot. Idealny do kawy lub herbaty.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Być, czyli mieć

Być, czyli mieć

Ta książka wypływa z dwóch intuicji. Po pierwsze, dzieło Heideggera podobne jest do warowni, do której nie sposób ani wejść, ani zajrzeć. Niczego ono nie ujawnia, nie nazywa, nie komunikuje. Nie ma praktycznego zastosowania i jako takie...

cena: 39,00  26,34 zł
do koszyka
Mieć wszystko

Mieć wszystko

Pracujesz i brakuje ci dzieci. Zostajesz w domu i zastanawiasz się, czy czegoś nie tracisz... Liz Ward uważała, że można mieć wszystko. Wspaniałą karierę, udane małżeństwo i rodzinę. Kiedy więc dostała lukratywną propozycję pracy,...

cena: 39,90  25,63 zł
do koszyka
Chciałbym mieć psa

Chciałbym mieć psa

âChciałbym mieć psa, czyli jak wychować człowiekaâ to rodzaj nietypowego poradnika, w ktĂłrym narratorem jest pies â Elf. Znacie go z serii powieści przygodowych autorstwa Marcina Pałasza? Nawet jeśli nie, czas się z nim zaznajomić. ...

cena: 15,90  10,32 zł
do koszyka
Chcę mieć przyjaciela

Chcę mieć przyjaciela

Mała dziewczynka, jak każde dziecko, szuka przyjaciela. Chciałaby zaprzyjaźnić się z miłym puchatym misiem koala, ale przypadkiem spotyka kogoś zupełnie innego ? krokodyla o smutnych oczach. Zostaje jego przyjaciółką, bo on tego chce, i...

cena: 24,90  16,85 zł
do koszyka
Chcę mieć jednorożca!

Chcę mieć jednorożca!

Księżniczka zawsze dostawała to, czego chce. Kiedy żąda jednorożca, król idzie do sklepu zoologicznego ?Dziwne zwierzaki?. Czy pan Piotr i jego przyjaciele pomogą księżniczce znaleźć to, czego naprawdę chce? "Niezwykły sklep pana...

cena: 7,90  5,22 zł
do koszyka
Mieć piękny umysł

Mieć piękny umysł

Zastosuj siłę kreatywnego myślenia, by stać się bardziej atrakcyjnym, zmieniając obraz swojego umysłu! Wydajemy fortunę na ubrania, kosmetyki, diety i treningi, a nawet na operacje, by nasze ciała były atrakcyjniejsze. Jednak właściwie...

cena: 34,90  22,42 zł
do koszyka
Skoro nie mogę Cię mieć

Skoro nie mogę Cię mieć

Sarah Rodriguez w tragiczny sposób przekonała się, do czego może prowadzić chorobliwa zazdrość. Richard Namey, dwudziestosześcioletni narkoman i damski bokser, groził swojej poprzedniej dziewczynie bronią, ale ta zdołała mu uciec. Sarah...

cena: 34,90  22,42 zł
do koszyka
Chcę mieć pieska

Chcę mieć pieska

To książeczka dla tych dzieci, które chciałyby mieć pieska i dla tych, które już go mają, a także dla tych, które po prostu lubią pieski i inne zwierzęta. Posiadanie zwierząt to ogromna przyjemność, ale też ogromna...

cena: 5,00  2,82 zł
do koszyka
Jak dobrze mieć sąsiadów

Jak dobrze mieć sąsiadów

Ciepła, wzruszająca historia na każdą porę roku dla czytelników w wieku od lat trzech do stu. Jeszcze więcej niż słowa mówią tu wspaniałe ilustracje ? to one tak naprawdę snują opowieść o mrukliwym panu Misiu, któremu błogi spokój...

cena: 21,90  14,00 zł
do koszyka
Chcę mieć zielony nos

Chcę mieć zielony nos

„To bardzo niemądre” – pomyślał Pączek. Zielony nos nie dodałby mu szybkości, siły ani rozumu. Dzięki niemu byłby jedynie bardziej zielony i podobny do innych Łemików. Tylko po co, skoro wie, że Eli każdego z nich...

cena: 12,00  7,71 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor