O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty
w naszej ofercie znajduje się 144267 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
Nowy początek

Nowy początek

Jill Barnett

EAN: 9788377996409
ISBN: 9788377996409
Stron: 304, Format: 13.5 x 21.5 cm
Data wydania: 2012, Oprawa: miękka ze skrzydełkami
cena: 19,99 zł
powiadom mnie, kiedy pozycja pojawi się w sprzedaży
Zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu
> napisz komentarz

Żegnaj - to słowo najtrudniejsze ze wszystkich... Po długim i szczęśliwym małżeństwie, śmierć męża March Cantrell pozostawia w jej życiu ogromną wyrwę. March ma co prawda rodzinę, na którą może liczyć. Ale upływające miesiące ujawniają konflikt między jej synami, najmłodsze dziecko wylatuje z gniazda rodzinnego, a zbuntowana córka spotyka się ze znacznie starszym od niej mężczyzną. Żeby załagodzić rozdźwięki w rodzinie, Cantrellowie postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w górach nad jeziorem Tahoe. W czasie burzy March utknęła w jednym miejscu z obcym mężczyzną, Rio Paxtonem - i dała się zauroczyć charyzmatycznej osobowości. Wiele tygodni później March wróciła nad Tahoe, gdzie nieoczekiwanie Rio do niej dołączył. To, co zaczęło się jako przypadkowe spotkanie dwojga samotnych ludzi, staje się czymś znacznie więcej. Dzieci uważają, że straciła rozum - ale March zastanawia się czy nie jest to po prostu nowy początek, na który czekała... Pełna wzruszeń, krzepiąca na duchu opowieść o miłości i stracie, rodzinie i przeznaczeniu, dla fanów Nory Roberts i Maeve Binchy.

Podobne tytuły
Nowy początek

Nowy początek

"Burza uczuć", czyli codzienność pięciogwiazdkowego hotelu, w którym splatają się ludzkie losy i spotykają najrozmaitsze historie. To wciągająca opowieść o wielkiej miłości i prawdziwym życiu, które przynosi zarówno radości, jak i...

cena: 10,00  6,84 zł
do koszyka
Eden. Nowy początek

Eden. Nowy początek

Bestsellerowa autorka „New York Timesa” Nic na świecie nie jest tak mocne jak prawdziwa miłość! Po tragicznej powodzi, w której na własną prośbę zginęli niemal wszyscy mieszkańcy Akadii, życie Caldera i Eden zmieniło się...

cena: 39,00  25,74 zł
do koszyka
Żywe trupy 22. Nowy początek

Żywe trupy 22. Nowy początek

Świat, jaki znaliśmy, już nie istnieje. Nie ma władzy. Nie ma supermarketów. Nie ma telewizji. Za to są STWORY. Ciągle głodne, bezustannie polujące na ludzi i zwierzęta. Poruszają się dzięki dziwnej namiastce życia, choć tak naprawdę...

cena: 45,00  29,21 zł
do koszyka
Nowy początek przy alei Rothschildów

Nowy początek przy alei Rothschildów

„Z dziećmi powróci nadzieja”, mówi Betsy Sternberg, kiedy we wrześniu 1948 roku wraca do starego mieszkania przy alei Rothschildów. Szkody po bombardowaniach zostają krok po kroku usunięte, drzewo wiśni w ogrodzie wciąż stoi,...

cena: 34,90  22,62 zł
do koszyka
Nowe życie. Nowy początek. Wokini

Nowe życie. Nowy początek. Wokini

Pierwsza książka Nicholasa Sparksa, napisana współnie z Billym Millsem, drugim rdzennym Amerykaninie, który startując na olimpiadzie zdobył medal dla Stanów Zjednoczonych. "Wokini - osobista droga ku szczęściu i rozumieniu siebie" - to...

cena: 29,90  21,55 zł
do koszyka
Początek języka - początek człowieczeństwa. Ewolucyjna koncepcja kultury według Stanisława Kostki Potockiego

Początek języka - początek człowieczeństwa. Ewolucyjna koncepcja kultury według Stanisława Kostki Potockiego

Jak słusznie podkreślała autorka, podsumowując swe rozważania, Stanisław Kostka Potocki nie był twórczym uczonym. Lecz choć nie stworzył żadnej oryginalnej koncepcji, w żadnym razie nie pozbawia to wartości spuścizny, którą...

cena: 30,00  27,36 zł
do koszyka
Początek w AA

Początek w AA

W poradniku znajdziesz: praktyczne wskazówki jak zachować trzeźwość, rady i objaśnienia jak czerpać z mądrości aowskich maksym i zasad w powrocie do zdrowia, informacje o mityngach i grupach AA, wiadomości o strukturze i działaniu...

cena: 25,00  17,38 zł
do koszyka
X-Men. Początek

X-Men. Początek

Poznajcie Charlesa Xaviera, niezwykłego przywódcę drużyny X-Men Charles Xavier był mutantem, który marzył o świecie, w którym mógł być dumny z tego, że jest inny niż wszyscy. Jednak ludzie bali się takich jak on. Kiedy okazało się,...

cena: 9,99  6,46 zł
do koszyka
Początek świata

Początek świata

Dzieje słynnego obrazu Gustave?a Courbeta, namalowanego w 1866 roku na zamówienie tureckiego dyplomaty i kolekcjonera Khalil-Beya. Ze względu na swój ?drastyczny? temat (realistycznie ukazane kobiece łono) dzieło to nie funkcjonowało w obiegu...

cena: 49,00  33,52 zł
do koszyka
Summoner. Początek

Summoner. Początek

Imperium grozi niebezpieczeństwo. Żądne krwi hordy orków wypowiadają wojnę jego mieszkańcom. Dostrzegając zagrożenie, Elfy z północy zawiązują niełatwy sojusz z mieszkańcami Imperium. Nawet będące w sporze z ludźmi krasnoludy...

cena: 39,90  27,29 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor