O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 138071 produktów
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Stół króla Salomona
Stół króla Salomona

Stół króla Salomona

Montero Luis

Wydawca: Rebis
Dział: Literatura » Thriller
EAN: 9788378187387
ISBN: 9788378187387
Stron: 528, Format: 13.5x21.5cm
Data wydania: 2016, Oprawa: skórzana
dostępność: 302 szt.
cena: 37,91  24,32 zł
szt.
do koszyka
rabat
36%
oszczędzasz 13,59 zł
odnośnie ceny sugerowanej
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii sztuki, podczas praktyki w muzeum w Canterbury jest świadkiem kradzieży zabytkowej pateny. Po powrocie do Madrytu odpowiada na enigmatyczną ofertę pracy i bierze udział w osobliwym procesie rekrutacji, nawet nie podejrzewając, że na próbę wystawia go tajna organizacja ? Narodowy Korpus Poszukiwaczy, którego celem jest odzyskanie cennych dzieł sztuki należących do dziedzictwa Hiszpanii. Wkrótce Tirso włączy się do szaleńczej pogoni za mitycznym Stołem Salomona, który wedle legend może przynieść tylko nieszczęście. Tym samym zostanie wciągnięty w oszałamiającą spiralę niebezpieczeństw, zdrady i śmierci.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Stół króla Salomona. Poszukiwacze. Audiobook

Stół króla Salomona. Poszukiwacze. Audiobook

Pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków. Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii...

cena: 34,90  22,42 zł
do koszyka
Kopalnie króla Salomona

Kopalnie króla Salomona

Afrykański łowca przygód i myśliwy, Quatermain, wraz z dwójką angielskich dżentelmenów trafiają do krainy obfitości, pełnej zwierzyny i naturalnego piękna. Przede wszystkim jednak jest to kraj bogaty w diamenty. Ale ich zdobycie nie jest...

cena: 26,30  17,83 zł
do koszyka
Kopalnie króla Salomona

Kopalnie króla Salomona

Legenda głosi, że gdzieś w głębi Czarnego Lądu biblijny król Salomon ukrył niezmierzone bogactwa. Antyczne przekazy mówią o ogromnych ilościach diamentów. Nic dziwnego, że rzesze śmiałków od zawsze starały się zlokalizować...

cena: 29,90  20,17 zł
do koszyka
Przygody króla Gucia i króla Maciusia

Przygody króla Gucia i króla Maciusia

Przygody króla Gucia i króla Maciusia to piękna opowieść o baśniowym królestwie, w którym niepodzielnie panuje wyobraźnia i gdzie spełniają się marzenia, nawet te najbardziej pospolite. Król Guco i król Maciuś to niesforni i...

cena: 19,90  12,93 zł
do koszyka
Przypowieści Salomona

Przypowieści Salomona

Zbiór przysłów, treść niniejszej księgi tworzących, nosi nazwę przypowieści Salomona albo w skróceniu Miszle, Sept. Stawianie sobie za cel krzewienie mądrości obiektywnej która wszystko co naturalne, moralne, humanitarne przedmiotem...

cena: 45,00  32,51 zł
do koszyka
Córka kota Salomona

Córka kota Salomona

Ciąg dalszy bestsellera Salomon ? kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona...

cena: 35,81  22,19 zł
do koszyka
Rozmowy Salomona z Marchołtem

Rozmowy Salomona z Marchołtem

Anonimowy utwór powstały być może pod koniec XII, a na pewno przed wiekiem XV, jest przeróbką czy też adaptacją wcześniejszych wzorów i źródeł, w których Salomon, biblijny król, spiera się słownie z odrażająco brzydkim...

cena: 27,00  18,91 zł
do koszyka
Abrah, oblubienica Salomona

Abrah, oblubienica Salomona

Losy starotestamentowych królów - Dawida i Salomona - w zupełnie nowej perspektywie, ukazane oczami kobiet.Abiszag towarzyszy im obu, każdemu inaczej, uczestnicząc w wielkich wydarzeniach swoich czasów, w przemianach społecznych i jednoczeniu...

cena: 29,00  18,63 zł
do koszyka
Talizman Nergala tom 2 Skarb Salomona

Talizman Nergala tom 2 Skarb Salomona

Talizman Nergala to cykl sześciu książek, w których fantastyczne wydarzenia fabuły rozgrywają się na tle wydarzeń historycznych splatając się z nimi zależnością przyczynowo - skutkową. Manail, bohater tej tajemniczej opowieści, musi...

cena: 29,90  20,28 zł
do koszyka
Księga Przypowieści Salomona (Płyta CD)

Księga Przypowieści Salomona (Płyta CD)

Teatr w słuchowisku oparty na powstałym w 1905 roku, pisanym wykwintną polszczyzną przekładzie tej księgi, dokonanym przez wybitnego znawcę języka hebrajskiego, religii i kultury żydowskiej, rabina Izaaka Cylkowa.

cena: 46,00  31,19 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor