O nas   |   Kontakt   |   Jak zamawiać   |   Koszty przesyłki   |   Regulamin zakupów   |   Polityka prywatności   |   Odbiór osobisty

z miłości do czytania!

w naszej ofercie znajduje się 139403 produkty
panel Klienta
panel Klienta ▼
zaloguj się |  |
utwórz nowe konto
Twój koszyk
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
Twój koszyk (pusty)
znajdź!
wyszukiwanie zaawansowane >
działy
lovebooks.pl > Panny roztropne
Panny roztropne

Panny roztropne

Magdalena Witkiewicz

Wydawca: SOL
EAN: 9788392916215
Strony: 254, Format: 12,5x19,5 cm
Rok wydania: 2010, oprawa: broszurowa
cena: 8,00 zł
powiadom mnie, kiedy pozycja pojawi się w sprzedaży
Wysyłka w ciągu 48 godzin !
Dostawa już od 3.99 zł !

szczegóły >
Zamów przez telefon:
12 312 03 20
jeżeli planujesz zakup tego produktu w przyszłości > dodaj do schowka
> poleć znajomemu

Czy w dwudziestym pierwszym wieku są jeszcze panny roztropne? - zastanawia się ośmioletnia Zuzanna, zwana Bachorem, dziecię nieprzeciętnie inteligentne, a w dodatku przecudnej urody. Czy panną roztropną jest Milaczek, w dalszym ciągu szukający miłości idealnej, czy może ponad sześćdziesięciopięcioletnia ekscentryczna i nadal seksowna młoda mężatka, pani Zofia Kruk? A może Aleksandra Pieczka, emerytowana gimnastyczka, która uciekając od mężczyzny swojego byłego życia, zatrzymała się w domu pod lasem? Czy aby być panną roztropną należy mieć oliwę w torebce, czy wystarczą zwykłe baterie? I co na to pies arystokrata - Parys Antonio, który baterii zdecydowanie nie lubi? Pełna ciepła i humoru książka Magdaleny Witkiewicz. Dla kobiet w każdym wieku! I dla mężczyzn też, żeby wiedzieli, co myślą kobiety.

Inne książki tego autora:
Podobne tytuły
Panny roztropne

Panny roztropne

Milaczek nieustająco szuka miłości i… są na nią widoki! Jej wybranek ma długie włosy, zna się na komputerach i lubi Milenkę. Zofia Kruk realizuje swoje fantazje, a hartu ducha, energii, a także figury pozazdrościłaby jej niejedna...

cena: 33,90  23,75 zł
do koszyka
Zimowe panny

Zimowe panny

Wspaniała powieść, w której pobrzmiewają echa klasyków literatury hiszpańskiej Galisja, lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku. Dwie siostry po wieloletniej nieobecności wracają do małej wioski Tierra de Chá. Wiąże je przysięga...

cena: 34,90  22,07 zł
do koszyka
Szaleństwa panny Ewy

Szaleństwa panny Ewy

Przygody szesnastoletniej Ewy zaczynają się od ucieczki przez okno od opiekunki, u której umieścił ją ojciec, wyjeżdżając za granicę. Do jego powrotu Ewa zdąży wiele narozrabiać, ale również pomóc nowym znajomym wyjść z tarapatów.

cena: 26,90  17,56 zł
do koszyka
Detektyw i panny

Detektyw i panny

Autorka sięga po tradycyjne figury kryminału, pyta o winę i motywy, umiejętnie dozuje napięcie. Ale oferuje czytelnikowi cos jeszcze. Ludzkie słabości portretuje piórem satyryka dobrotliwego, tworzy obraz świata, który można polubić....

cena: 32,00  21,70 zł
do koszyka
Prawo panny Murphy

Prawo panny Murphy

NOWA SERIA KRYMINALNA! Biedna Irlandka w szalonej Ameryce początku XX w. Rudowłosa Molly Murphy z wioski Ballykillin w irlandzkim hrabstwie Mayo nie należy do dziewcząt grzecznych i uległych. Na zbyt nachalne zaloty panicza reaguje w sposób...

cena: 29,00  20,64 zł
do koszyka
Panny z kamienicy Pod Fortuną

Panny z kamienicy Pod Fortuną

Atrakcyjna dziewczyna z pokorą godzi się na rolę gospodyni i opiekunki 14-letniej mężatki, u boku swojego niedoszłego narzeczonego. W jej wyznaniu: „moja młodość przeszła – liczyłam wszak lat dwadzieścia. Żaden już epuzer...

cena: 39,90  27,05 zł
do koszyka
Perły panny młodej

Perły panny młodej

Rance Welham, hrabia Lazonby, jeden z członków Towarzystwa Świętego Jakuba, otoczony jest aurą skandalu sprzed lat. Czy tak niebezpieczny człowiek będzie więc odpowiednim opiekunem dla lady Anishy Stafford, egzotycznej piękności, która...

cena: 38,90  25,04 zł
do koszyka
Dziennik panny służącej

Dziennik panny służącej

Octave MirbeauDziennik panny służącejPrzeł. Anna ZenowiczCelestyna, służąca z Paryża, przyjeżdża na służbę na prowincję. Podczas pobytu u państwa Lanlaire'ów prowadzi pamiętnik, w którym wspomina pracę w innych domach. Opisuje...

cena: 37,91  24,32 zł
do koszyka
Terminarz panny młodej

Terminarz panny młodej

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych i zarazem najpiękniejszych dni w życiu. Czas, który poprzedza to wielkie wydarzenie, na pewno będzie obfitował w emocje i wzruszenia. Ale nie zabraknie też stresujących sytuacji. Terminarz...

cena: 50,00  33,89 zł
do koszyka
Trzy panny młode

Trzy panny młode

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner. Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to...

cena: 40,01  25,75 zł
do koszyka
więcej...
Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godz 9:00-19:00, w soboty od 9:00 - 16:00, tel. +48 12 312 03 20 mail. sklep@lovebooks.pl
opracowanie Prekursor