Akcesoria na grill, które musisz mieć!

Sezon grillowy jeszcze nie nadszedł, mimo to warto się do niego odpowiednio przygotować. Akcesoria na grill są ważne, zwłaszcza jeśli marzy nam się coś więcej niż standardowe kiełbaski czy kurczak. KÖLER przygotował całą ofertę akcesoriów na grill, które urozmaicą oraz ułatwią każde grillowanie.

Szpile do szaszłyków

Szaszłyki, szaszłyki i jeszcze więcej szaszłyków. Chcąc zabłysnąć przed rodziną i znajomymi możemy przygotować szaszłyki, których nie powstydziłby się zwycięzca programów kulinarnych. Oczywiście szaszłyki to nie wszystko, ponieważ za pomocą szpil możemy przyrządzić również kukurydzę, którą łatwo zdejmiemy z rusztu czy zakręcone ziemniaki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Szpatułka do burgerów

Wznieś grillowanie na nowy poziom i zacznij grillować burgery jak prawdziwy szef kuchni. Szpatułka do burgerów pozwoli Ci szybko i sprawnie przerzucić burgery bez gniecenia, rozrywania i zmiany ich kształtu. Szpatułki nie rysują grilli, zwłaszcza tych z płytą oraz są wygodne w użyciu. Dzięki nim przygotujesz burgery lepsze niż w największych restauracjach, a ich smakiem i zapachem nie pogardzi żadna osoba.

Maszynka do zmiękczania mięsa

Maszynka ta nakłuwa mięso, skracając jego czas smażenia. Szczególnie przydatna w twardych kawałkach mięsa, których smażenie może trwać nawet kilka godzin. Dzięki maszynce nie tylko zmiękczymy mięso, ale i wprowadzimy do jej wnętrza aromaty i przyprawy, dzięki czemu mięso będzie jeszcze lepsze i to w całkowicie naturalny sposób. Szybsze upieczenie mięsa na grillu spowoduje również, że nie będzie różniło się konsystencją w głębi oraz na zewnątrz.

Kamień do pizzy

Pizza z grilla? To możliwe! Wielbiciele pizzy nie pogardzą świeżym plackiem przyrządzonym na grillu. Kamień do pizzy pozwoli na idealne upieczenie każdego ciasta, bez konieczności przekładania, aby nie przypaliło się od dołu. Kamień do pizzy sprawi, że nasza pizza będzie taka sama jak to pieczona w profesjonalnym piecu lub nawet jeszcze lepsza.

Zestaw do wędzenia

Przyprawy do wędzenia szynki, kiełbas i innych mięs to obowiązkowy zestaw każdego szefa grilla. Chcąc przygotować nie tylko pieczone potrawy, warto zaopatrzyć się w podstawowy zestaw do wędzenia, który sprawi, że nasze mięso będzie aromatyczne, chrupiące i przede wszystkim niepowtarzalne w smaku.

Fartuch

Może i nie jest to dodatkowe akcesorium, ale fartuch zdecydowanie ochroni nasze ubranie przed zabrudzeniami, a nas samych przed ewentualnymi poparzeniami odpryskującego tłuszczu czy iskier mogących lecieć spod węgla.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*