Boxy, czyli nowa metoda na uporządkowanie wnętrz

Istniały już od dłuższego czasu, ale swoją popularność zyskały dopiero niedawno, kiedy zaczęto coraz częściej wykorzystywać je w dekorowaniu i urządzaniu wnętrz przez znanych dekoratorów i projektantów. Obecnie mamy do wyboru mnóstwo różnych boxów, które nadają się do każdego pomieszczenia w Twoim domu, a jeśli nam nie wierzysz, zerknij na nasze propozycje przygotowane poniżej.

Posegregowana kuchnia

Najczęstszym problemem w urządzaniu kuchni jest pomieszczenie w niej wszystkich niezbędnych dla nas akcesoriów, przypraw i garnków. Oczywiście większość przedmiotów powinna zmieścić się w szafkach do tego przeznaczonych, aczkolwiek cześć z nich będzie musiała zostać na wierzchu. Wiele osób także denerwuje fakt, kiedy na blacie kuchennym widnieją przyprawy, mąki, makarony albo niektóre szklanki, gdyż wygląda to przede wszystkim mało estetycznie, a także można odnieść wrażenie, że w kuchni panuje bałagan.

Chcąc uniknąć tego efektu, wystarczy właśnie zaopatrzyć się boxy, które bez problemu będą przechowywać wszystkie Twoje kuchenne skarby. Najlepiej, gdy są wykonane z plastiku, ponieważ o wiele łatwiej można je doczyścić i przetrzeć z kurzu. Oczywiście drewniane pudełka będą lepiej pasować do równie drewnianego wnętrza kuchni, aczkolwiek musisz wówczas liczyć się z częstszych i dokładniejszym ich myciem.

Uporządkowany pokój dziecka

Proponowane przez nas boxy doskonale nadają się również do pokoju dziecięcego z kilku względów. Po pierwsze, może to być świetne narzędzie do nauczenia swojego dziecka utrzymania porządku we własnym pokoju, a co za tym idzie również wokół siebie. W takich boxach mogą znaleźć się wszystkie jego zabawki, akcesoria i gadżety, które w innym przypadku leżałyby na podłodze, na biurku albo na szafkach. To powinno w jakimś stopniu pomóc w przyswojeniu przez malucha konieczności utrzymania czystości w swojej sferze.

Po drugie, te kolorowe pudełka z nadrukowanymi bohaterami dzieci są również świetnym rozwiązaniem do udekorowania pokoju, gdzie najmłodsi z wielką chęcią pozwolą wprowadzić u siebie zmiany, jeśli w grę będą wchodzić właśnie boxy z ich ulubionymi postaciami.

Harmonia w biurze

Teraz przejdziemy do domowego biura, które również można ciekawie i nowocześnie zaprojektować. Boxy w tym przypadku powinny odegrać bardzo ważną rolę, a to głównie dzięki swojej praktyczności. Ich wygląd może być zarówno drewniany, plastikowy, jak i materiałowy, ale najważniejszą zaletą jest różnorodność pod względem wielkości. Można pomieścić w nich wszystkie przybory biurowe, dokumenty i różne inne artykuły niezbędne do Twojej codziennej pracy. Wszystko w rezultacie przyczyni się do utrzymania porządku, a jest to szczególnie ważne jeśli mowa o domowym biurze, które połączone jest jednocześnie z innym pokojem.

Ułożona łazienka

Ostatnim zastosowaniem boxów jest ustawienie ich w łazience, gdzie stały się aktualnym trendem wśród projektantów wnętrz. Doskonale potrafią wpasować się w aranżację pomieszczenia, a zwłaszcza gdy mowa o materiałowych lub wiklinowych pudełkach czy koszykach. Mogą one zamykać się za pomocą klapki lub być non stop otwartymi, dzięki czemu dostosujesz je do swoich potrzeb i częstotliwości używania danych artykułów. Boxy w łazience to genialny pomysł, który sprawdza się jeszcze bardziej na mniejszych powierzchniach, ponieważ ważne jest wówczas zaoszczędzenie miejsca na najważniejsze elementy. Właśnie pudełka pozwolą na skuteczne, estetyczne i minimalistyczne ułożenie przyborów łazienkowych według Twojej własnej wizji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*