Chcesz zobaczyć Karkonosze z lotu ptaka? Koniecznie sprawdź!

Zbliżające się urodziny, imieniny, impreza firmowa, a nawet oświadczyny to idealna okazja do skorzystania z oferty na loty widokowe nad Karkonoszami. Całkowicie dostosowane czasowo i warunkowo do naszych upodobań. Poczuj magię latania i zdecyduj się na lot helikopterem. Zastanawiasz jakie warunki trzeba spełnić oraz jak się go tego przygotować? Nic prostszego! Zapraszamy do przeczytania.

Jak się przygotować do lotu?

Przede wszystkim ubierz się wygodnie. Helikopter wyposażony jest w klimatyzację, która poprawi komfort lotu, a żaden pasażer nie zmarznie. Wygodne ubrania i obuwie sportowe to najlepsza decyzja na loty widokowe nad Karkonoszami. Oprócz ubrań warto przygotować dobry aparat lub telefon do zrobienia fantastycznych zdjęć gór oraz dobry nastrój, aby można było przeżywać podróż z największym zachwytem.

Kto może wsiąść na pokład helikoptera?

Na pokład helikoptera może wsiąść każdy, kto ma taką ochotę. Zachęcamy zarówno młodszych, jak i starszych do zwiedzenia Karkonoszy od górnej strony. Osoby niepełnoletnie również mogą skorzystać z oferty na loty widokowe w Karkonoszach, jednak tylko pod opieką osób dorosłych. Na pokład samolotu może wsiąść od 1 do 3 osób, więc możesz obserwować widoki Karkonoszy w pojedynkę lub w gronie najbliższych.

Loty widokowe nad Karkonoszami

Decydując się na loty widokowe nad Karkonoszami, sami wybieracie długość lotu. Najkrótszy czas to 15 minut, który pozwoli na zobaczenie Karpacza, Zamku Księcia Henryka i Zamek Chojnik. Dłuższa wycieczka to więcej atrakcji, które możesz zobaczyć z samej góry. Wysoki Kamień, zakola rzeki Bóbr i wiele więcej pięknych i niepowtarzalnych widoków czeka. Podejmij decyzje już dziś i wykup loty wycieczkowe nad Karkonoszami, czekamy na Twój telefon!

Skąd można polecieć helikopterem?

Loty organizowane są z dwóch lądowisk mieszczących się nad zbiornikiem wodnym Sosnówka. Jest to również doskonałe miejsce widokowe na panoramę i szczyty Karkonoszy. Oprócz samego lotu możesz również spędzić czas w luksusowej atmosferze. Strefa luksusowa, w której znajdują się hotele i atrakcje turystyczne, umieszczona jest bardzo blisko heliportu. W heliporcie masz możliwość również wylądować własnym śmigłowcem pod całodobowym monitoringiem. Loty widokowe nad Karkonoszami wykonywane są przez cały rok, więc decyzję o podziwianiu górskich pasm możesz podjąć w każdej chwili.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*