Co należy wiedzieć o karcie lunch pass?

Zastanawiasz się, czym jest karta lunch pass? Przeczytaj, do czego ona służy oraz dowiedz się, jakie są jej zalety. Karta ta jest nowoczesnym benefitem, który docenią z pewnością Twoi pracownicy.

Karta lunch pass – do czego ona służy?

Karta lunch pass jest to sposób na dofinansowanie posiłków dla pracowników. Co istotne, karta ta daje możliwość swobodnego wyboru posiłku we wszystkich punktach gastronomicznych, gdzie jest akceptowana płatność kartami Mastercard. Można jej użyć, nie tylko w Polsce, ale i za granicą!

Jakie są zalety karty lunch pass?

Zaletą karty lunch pass, jest przede wszystkim to, że możemy dowolnie wybrać posiłek, uwzględniając swoje nawyki żywnościowe i upodobania kulinarne. Pracownicy mogą przez to zadbać o swoją dietę, nie bez znaczenia pozostaje to dla ich kondycji psychicznej i fizycznej. Dzięki karcie lunch pass mają oni również dostęp do atrakcyjnych zniżek i promocji. Mogą także, za jej pomocą zamawiać posiłki przez Internet. Zalet tej karty, jest wiele! Zyskuje na niej również wizerunek firmy, w oczach pracowników, czy osób starających się o pracę w tym miejscu.

Karta lunch pass jest cennym benefitem dla pracowników!

Karta lunch pass jest cenna dla pracowników, ponieważ nie muszą oni samodzielnie przygotowywać do pracy drugiego śniadania, czy obiadu. Pozwala im to zaoszczędzić czas oraz mogą zjeść to, na co akurat mają ochotę, a nie mieliby możliwości tego przygotować z powodu np. brak czasu. Jest to z pewnością dla nich wygodne i szybkie, a pyszny posiłek dodaje im energii, do dalszej pracy. Nie bez znaczenia pozostaje to, że jest to także wsparcie materialne dla pracowników, którzy nie muszą wydawać pieniędzy na samodzielnie przygotowany posiłek, czy na jego zakup. Pozwala to, na wsparcie domowego budżetu pracowników, co jest dla nich z pewnością cenne.

Jak działa karta lunch pass?

Pracodawca zamawia karty lunch pass, następnie pracownicy, którzy ją otrzymają, mogą przeznaczyć środki, które są na karcie na zakup posiłków. Mogą dokonać zakupu w dowolnym miejscu i czasie. Pracodawca ma możliwość wielokrotnego i regularnego doładowywania karty. Wybiera kwotę, którą przekazuje na kartę lunch pass. Poprzez oferowanie swoim pracownikom tej możliwości pracodawcy wspierają ich, dbają o nich, zwiększają ich efektywność, jak i motywację do pracy. Wspólne spędzanie czasu na przerwie śniadaniowej, czy obiadowej przez pracowników, wpływa pozytywnie także na ich integracje.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*