Czy bony podarunkowe to odpowiedni system motywowania pracowników?

Bony podarunkowe to coraz bardziej popularny prezent, nie tylko wśród firm. Chcąc obdarować bliższą nam osobę, możemy trafić na problem nie do przeskoczenia. Tak samo jest w przypadku pracodawców. Zastanawiając się – jaki prezent będzie odpowiedni dla pracowników, a przy okazji przyniesie korzyści naszej firmie, odpowiedź jest tylko jedna: Sodexo – bony podarunkowe. Oprócz prezentu na gwiazdkę czy urodziny pracownika, to świetna forma motywacji zatrudnionych, którzy wiedząc, że ich firma o nich cały czas pamięta, będą bardziej usatysfakcjonowani z własnej pracy.

Bony podarunkowe – korzyści dla firm

Podstawową zaletą korzystania z bonów Sodexo jest brak konieczności odprowadzania podatku. Sodexo – bony podarunkowe to ani produkt, ani usługa, a co za tym idzie – nie trzeba odprowadzać od nich żadnego podatku. Nie podlegają również obowiązkowym składkom ZUS. Dla zakładu pracy oznacza to, że Sodexo – bony podarunkowe są brane pod uwagę jako środki uzyskania przychodu, a nie wypłata wynagrodzenia dla pracowników. Kupony podwyższą również wizerunek firmy, stawiając ją jako działalność dbającą o potrzeby zatrudnionych. Oprócz zwykłych podarunków są świetną formą nagradzania pracowników za rosnące efekty ich pracy.

Bony podarunkowe – korzyści dla pracowników

Sodexo – bony podarunkowe dla zatrudnionych, mogłoby się wydawać, że nie różnią się wiele od zwykłej pensji wypłacanej na konto pracownikowi. Otóż niezupełnie! Kupony niosą za sobą szereg korzyści takich jak dodatkowe promocje tylko dla użytkowników Sodexo, zniżki na zakup towarów i usług, które pozwolą na jeszcze większe oszczędności oraz wsparcie domowego budżetu przez cały rok. Pracownicy mogą wykorzystać Sodexo – bony podarunkowe w 50 tysiącach punktów, w których są one akceptowane. Podchodzi pod to m.in. gastronomia, apteki, drogerie, sklepy spożywcze oraz obuwnicze i odzieżowe.

Jak zamówić bony podarunkowe Sodexo

Zamówienie bonów to tylko kilka kliknięć. Wystarczy wejść na stronę Sodexo – bony podarunkowe, wybrać interesujące nas kupony i złożyć zamówienie, a następnie wpłacić kwotę równowartą wartości kuponów. Od zaksięgowania płatności, w ciągu nawet jednego dnia otrzymasz przesyłkę z kuponami, z których można rozpocząć korzystanie już w pierwszej chwili. Obdarowywanie pracowników nigdy nie było tak proste, jak z Sodexo!

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*