Czym jest Khadi – Amla?

Niezwykle popularny olejek podbija serca coraz większej ilości miłośniczek dbania o kondycję włosów. Nic dziwnego. Khadi ma niezwykłe właściwości kosmetyczne i potrafi zdziałać cuda. W zauważalny i szybki sposób wpływa na poprawę struktury włosa. Dla wielu włosomaniaczek olejek Khadi okazał się zbawiennym preparatem, który pielęgnuje włosy pod każdym względem. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów, w tym do włosów nisko-, średnio- oraz wysokoporowatych.

Najlepszy olejek do włosów – właściwości

Preparat ma niezwykle silną moc, która natychmiastowo wpływa na kondycję Twoich włosów. Wszystko dzięki zawartości aktywnych i cennych składników wyst…ępujących w olejku Khadi-Amla, którymi są: Amla, Bhringaraj i Brahmi. Składniki indyjskiego pochodzenia potrafią zdziałać cuda, a o to ich kilka działań.

Amla jest indyjskim agrestem, którego skład bogaty jest w witaminę C i antyoksydant. Poprawia mikrokrążenie mieszków włosowych i w tej sposób ogranicza wypadanie włosów. Co więcej, wpływa na poprawę ukrwienia skóry głowy, a nawet zapobiega przedwczesnemu siwieniu włosów!

Bhringaraj jesy ayurwedyjskkim zielem, które przeciwdziała wypadaniu i siwieniu włosów. Jego właściwości lecznicze stosowane są jako środek stymulujący porost włosów oraz wpływa na przyciemnienie barwy. Pomaga również w walce z łupieżem, a więc dba o zdrowie skóry głowy.

Brahmi, czyli indyjska roślina, która traktowana jest jako środek wzmacniający włosy oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Wspomaga również kondycję skóry głowy, zapobiega problemom skórnym np. egzemie czy łuszczycy.

Zastosowanie – jak stosować olejek do włosów?

Olejek Khadi-Amla często stosowany jest przed myciem włosów. Najlepiej, jeśli wmasujemy olejek w skórę głowy na noc lub kilka godzin przed myciem głowy. Na dłonie należy nałożyć olej i wmasować w skórę głowy. Dla mocniejszego efektu warto wmasować olejek na całości włosów, szczególnie zwracając uwagę na nawilżenie końcówek.

Podsumowanie – olejek do włosów Khadi Amla

Olejek Khadi-Amla jest świetnym preparatem, który wpływa na wygląd włosów. Sprawia, że nasze włosy stają się wzmocnione, błyszczące i silne. Tradycyjna pielęgnacja indyjskimi składnikami jest niezwykle skuteczna, a jej lecznicze zastosowanie znane jest od wieków.

Jeśli jesteś włosomaniaczką lub stan Twoich włosów uległ pogorszeniu, zdecydowanie warto zaufać naturalnemu olejowi Khadi-Amla. Naturalny skład olejów i cennych składników zauważalnie wpłynie na poprawę kondycji Twoich włosów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*