Dlaczego warto kupić tablicę magnetyczną?

Tablica magnetyczna to dużo bardziej ekologiczna forma sporządzania notatek. Tablice magnetyczne przydadzą się, kiedy chcemy sporządzić odpowiednie notatki, narysować wykresy, mieć zawsze na widoku ważne dokumenty lub po prostu ozdobić wnętrze magnesami, pocztówkami otrzymanymi od bliskich osób lub przywiezionymi z wycieczek. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem tablicy magnetycznej, gdziekolwiek nie byłaby potrzebna, to przedstawiamy możliwe użycia tablic w każdym miejscu.

Tablice magnetyczne w biurze

Spotkania, webinary, szkolenia lub po prostu prywatne biuro. Tablice magnetyczne przydadzą się wszędzie tam, gdzie są dokumenty, kolorowe karteczki i ludzie. Do tablicy magnetycznej przyczepisz za pomocą magnesów wszystkie najistotniejsze informacje potrzebne Ci w ciągu dnia pracy. Podczas szkoleń i webinarów narysujesz wykresy i zapiszesz najważniejsze pojęcia, które przydadzą Ci się podczas całego toku szkoleniowego. Tablice magnetyczne mogą również pełnić funkcję ekranu pod obraz wyświetlany za pomocą rzutnika.

Tablice magnetyczne w kuchni

Magnesy, kartki świąteczne, listy zakupów i przepisy. To wszystko, ale i wiele innych umieścisz na tablicy powieszonej w kuchni. Jeśli spieszysz się, a zapomniałeś zrobić zakupów, to zapisz informację dla innych domowników, aby wiedzieli, że mają kupić potrzebne produkty, a przede wszystkim jakie. Przepisy, które umieścisz na tablicy, będą zawsze przez Twoimi oczami podczas gotowania, a Ty unikniesz pobrudzenia książki kucharskiej lub telefonu mąką, ciastem czy innymi składnikami.

Tablice magnetyczne w pokoju dziecka

Dzieci w pierwszych latach swojego życia potrzebują jak najwięcej bodźców, które pozwolą mu poznawać świat i prawidłowo się rozwijać. Dzięki tablicom magnetycznym dziecko może poznawać litery i cyfry, układać wyrazy, oraz uczyć się pisać za pomocą specjalnych pisaków, które w przeciwieństwie do kredy, nie produkują pyłu, który unosi się w całym pomieszczeniu i może zaszkodzić dziecku.

Tablice magnetyczne w szkole

Podczas lekcji dobrze jest zapisać informację dla uczniów, aby jak najdłużej mogli ją mieć przed oczami, a co za tym idzie, zapamiętać na dłużej. Tablice magnetyczne świetnie sprawdzą się podczas sprawdzianów i kartkówek, na których można zapisać pytania, które będą przez cały czas trwania sprawdzianu lub kartkówki na widoku uczniów. Za pomocą tablicy magnetycznej można urządzić różnego rodzaju gry klasowe, dzięki którym dzieci i młodzież uczy się przez zabawę.

 

źródło zdjeć: freepik.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*