Dlaczego warto mieć tablicę korkową?

Tablica korkowa to świetne miejsce na zorganizowanie swojej przestrzeni. Może być ona również ciekawym elementem dekoracyjnym. Przeczytaj, jakie są zalety tablicy korkowej.

Tablica korkowa – dlaczego warto ją mieć?

Tablica korkowa to świetne miejsce, aby zorganizować swój czas, zaplanować dzień, czy tydzień. Jest ona przydatna, jeżeli studiujesz, czy się uczysz oraz, gdy pracujesz w domu zdalnie. Już nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, nie zgubisz ważnej notatki – wszystko to możesz umieścić na tablicy korkowej.

Tablica korkowa w kuchni

Tablicę korkową możesz umieścić w kuchni, gdzie możecie z domownikami wymieniać się informacjami, planować listy zakupów, domowe obowiązki, jak i jadłospis na dany dzień, czy tydzień. Możecie umieszczać także przepisy, które mogą was zainspirować.

Tablica jako element dekoracyjny w twoim domu

Tablica korkowa to również miejsce, gdzie możecie umieszczać zdjęcia, pocztówki, pamiątki z rodzinnych wypraw. Możesz umieścić również tam plakaty motywacyjne, czy ciekawe elementy, które ją ozdobią. Tablica korkowa będzie pasować do przestrzeni urządzonych w różnym stylu.

Tablica korkowa to świetny prezent dla twojego dziecka!

Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone, jeżeli podarujesz mu tablicę korkową. Będzie mogło na niej umieszczać swoje rysunki, plany lekcji, czy elementy, które będą pomagać mu w nauce. Może użyć jej również do zabawy np. w szkołę. Możesz także dać mu tablicę, która jest połączona z różnych elementów, np. może być to tablica suchościeralno-magnetyczna i korkowa. Możesz wybrać spośród wielu propozycji kolorystycznych, jak i dokupić do niej dodatkowo ciekawe akcesoria. Twoje dziecko może również ciekawie ją przyozdobić.

Zalety tablicy korkowej

Tablice te wykonane są z dobrej jakości materiałów. Możesz znaleźć tablice korkowe w niskiej cenie, które będą służyć Ci, czy twojemu dziecku przez wiele lat. To także świetny pomysł na prezent! Na tablicy korkowej możesz umieścić za pomocą pinezek również elementy biżuterii: naszyjniki, bransoletki, które dzięki temu się nie splączą. Będziesz mieć biżuterię pod ręką, z łatwością będziesz dodawać ją do codziennych stylizacji.

Jakie są rodzaje tablic?

Tablice są nie tylko korkowe, ale także mogą być: ceramiczne, szklane, magnetyczne, tekstylne, kredowe. Inne propozycje to: flipcharty, czy tablice mobilne, które również mogą być dobrym miejscem, na planowanie czasu. Mogą one mieć ciekawe formy, kolory, obramowania.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*