Idealne Walentynki w domu

Nie zawsze istnieje taka możliwość, aby wyjść gdzieś na romantyczną kolację, spacer czy seans w kinie z różnych przyczyn. Jednak kto powiedział, że Walentynki w domowym zaciszu nie mogą być równie emocjonujące i pełne miłości. Wszystko zależy od Waszej kreatywności, dlatego warto zaplanować sobie ten dzień w miarę swoich możliwości. My przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego dnia we dwoje.

Przez żołądek do serca

Nic bardziej nie zbliża niż wspólne gotowanie, a zwłaszcza kiedy Waszą motywacją jesteście Wy sami. Macie szansę ugotować coś pysznego dla swojej drugiej połówki i liczyć na wzajemny gest. Z pewnością macie swoje ulubione danie albo typ kuchni, którą preferujcie oboje. To może być świetna okazja, aby przygotować coś, czego dawno nie mieliście okazji próbować. Walentynki to także dobry moment na eksperymentowanie, dlatego zachęcamy do gotowania nowych potraw.

Potraktujcie to jako wyzwanie, a przede wszystkim dobrą zabawę, ponieważ nikt tutaj nie będzie Was oceniał. Gotowanie ma być w 100% przyjemnością, a jeśli cokolwiek Wam nie wyjdzie, zawsze możecie postawić na klasyczną pizzę we dwoje!

Gry planszowe

Jeśli oboje lubicie nieco porywalizować i kochacie gry planszowe, to może warto pomyśleć wcześniej nad zakupem nowych nabytków? To gwarantowana świetna zabawa na dobre kilka godzin, kiedy możecie nie tylko razem się pośmiać, ale także pogadać. Zawsze znajdzie się jakiś temat do omówienia, który zwłaszcza w Walentynki jest możliwy do przedyskutowania. To także doskonała zachęta do wspólnego fantazjowania o przyszłości, gdzie oprócz gier planszowych, możecie pomyśleć nad wróżbami i quizami, by pół żartem pół serio spędzić ten czas.

Z drugiej strony możecie być też nowocześniejszą parą zakochanych, którzy bardzo dogadują się przy grach komputerowych lub tych przeznaczonych na konsolę. To bezapelacyjnie równie dobry pomysł na atrakcję walentynkową. Najważniejsze jest to, żebyście czuli się swobodnie.

Seans filmowy

Jeśli nie możecie wybrać się do kina na najnowszą premierę filmu, to chociaż możecie zorganizować sobie własny maraton filmowy w zakątku domu. W tym celu zachęcamy do przygotowania całej atmosfery kinowej wraz z przygaszonym światłem i tutaj rewelacyjnie mogą sprawdzić się świeczki zapachowe. Również zastanówcie się nad podłączeniem filmów pod telewizor, a może nawet rzutnik. Zapytaj, a kto wie czy ktoś z Twoich znajomych nie posiada takowego sprzętu i mógłby Ci go użyczyć na jeden wieczór. Wówczas klimat jest gwarantowany plus naszą propozycją będzie rozłożenie materaca na podłodze z ogromem poduszek, dzięki czemu stworzycie scenę jak z ulubionej komedii romantycznej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*