Jaka biżuteria jest modna tej jesieni?

Zastanawiasz się, jaka biżuteria jest na czasie? Dowiedz się, jakie motywy biżuteryjne są modne oraz  na jakie elementy, warto zwrócić uwagę. Dowiedz się, o czym warto pamiętać, gdy wybierasz biżuterię.

Jaka biżuteria jest modna?

W tym sezonie warto zwrócić uwagę na biżuterię o ciekawej formie, czy taką o wyrazistym kolorze. Na czasie są połączenia biżuterii np. kilku bransoletek, kilku pierścionków czy chokera z naszyjnikiem. Modna jest również biżuteria, która zawiera detale złote i srebrne! Zwróć uwagę na biżuterię zawierającą elementy geometryczne takie jak: koła, kwadrat, romb, czy prostokąt. Jeżeli jesteś miłośniczką broszek, warto je założyć, szczególnie te ozdobione kamieniami, czy mające roślinne, czy zwierzęce motywy. Zwróć uwagę również na: chokery, nausznice, charmsy, są to elementy biżuterii, które warto dodać do swoich stylizacji. Możesz wybrać także gotowe zestawy biżuterii.

Jakie motywy biżuteryjne są modne?

Tej jesieni zwróć uwagę na biżuterię z perłami, którą zawsze warto mieć, ponieważ jest ponadczasowa. Kolejne modne elementy w biżuterii to: kryształki, kamienie, zawieszki. Warto również zainspirować się stylem vintage!

Łańcuszki, łańcuchy – warto je mieć w swoich stylizacjach!

Biżuteria mająca elementy łańcuszków np. kolczyki, czy naszyjnik w kształcie łańcucha to element, który warto mieć! Ponieważ biżuteria ta dopełni każdą stylizację! Zobacz, kolekcję chain i przekonaj się o słuszności tego stwierdzenia! Możesz wybrać minimalistyczne propozycje, które będą modne przez lata, jak i kupić te o wyrazistszej formie z ciekawym elementem. Możesz również skomponować zestaw, wybierając wyrazisty łańcuch z delikatnym łańcuszkiem, dodając do niego ciekawą zawieszkę! Kupując biżuterię, dla siebie, warto dopasować ją do swojego stylu, ponieważ, dzięki temu będzie przez ciebie noszona przez wiele lat i nie będziesz się obawiać, że wyszła już z mody.

O czym warto pamiętać?

Tej jesienni modna jest biżuteria bogato zdobiona – rządzi przepych i rozmiar XXL! Zwróć uwagę na ciekawe: wzory, motywy, materiał, z jakiego wykonana jest biżuteria. Nie obawiaj się zestawiać różnych połączeń biżuterii, tworząc przez to ciekawe kompozycje. Najważniejsze, aby czuć się dobrze w zestawie, który wybrałaś. Baw się biżuterią! Wybierz z modnych trendów, te, które odpowiadają twojemu stylowi. Wybierając biżuterię, warto zwrócić uwagę również na swój kształt twarzy, na typ urody, aby odpowiednio dopasować do siebie biżuterię.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*