Jaki potykacz reklamowy sprawdzi się najlepiej?

Skutecznie przeprowadzony marketing odpowiada przede wszystkim za wizerunek firmy dlatego, jeśli zależy nam na przyciągnięciu dużej ilości klientów, należy zadbać o narzędzia reklamowe. Dzięki nim nie tylko odnotujemy większy wzrost i zainteresowanie naszymi produktami lub usługami, ale również wyróżnimy się na tle konkurencji. Do takich narzędzi należy potykacz reklamowy. Co musisz o nim wiedzieć?

Co to są potykacze?

Zastanawiasz się, czym dokładnie są potykacze? To element, który składa się z dwóch planszy połączonych ze sobą poprzez górną krawędź, przypominając tym samym literę „A”. Można go swobodnie przenosić i ustawiać w dowolne miejsca. W sklepach znajdziemy duży wybór potykaczy w różnych rozmiarach i kolorach, co sprawia, że łatwo dopasujemy elementy do własnych potrzeb i upodobań.

Na potykaczu znajdziemy miejsce, które wypełnia się treścią – dowolnie można ją zmieniać. Reklamuje się na nim najczęściej menu, ofertę dnia, promocje czy polecamy produkty. Oprócz są odporne na różne warunki, dlatego to świetny element do zastosowania przed naszym lokalem.

Rodzaje potykaczy

Swoją popularność potykacze zawdzięczają tym, że chętnie wykorzystuje się je w marketingu, dlatego coraz częściej korzystają z nich właściciele swoich lokalów. Co więcej, na rynku znajdziemy potykacze w wielu odsłonach ze względu na rozmiar, kolor, format, kształt czy materiał.

  • Potykacze plastikowe – wykonane zostały z plastiku (głównie PVC), przez co są odporne na uszkodzenia oraz wszelkie czynniki zewnętrzne. Ten rodzaj potykacza jest również łatwy w przenoszeniu, dzięki temu można ustawić go w dowolnym przez siebie miejscu. Ponadto posiada uniwersalny design, dlatego sprawdzi się w każdym miejscu.
  • Potykacze drewniane – stylowy element, który nadaje eleganckiego wyglądu. Potykacze drewniane są wytrzymałe, a dzięki wykorzystaniu specjalnych lakierów dobrze radzi sobie w trudnych warunkach. To zatem element, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością.
  • Potykacze metalowe lub aluminiowe – to najbardziej wytrzymałe elementy, które znajdziemy na rynku. Zapewniają odporność na wszelkie możliwe warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne. Zazwyczaj posiada system zatrzaskowy, przez co plakaty czy treść jest zabezpieczona przed zniszczeniem.
  • Potykacze kredowe – to jeden z popularniejszych rodzajów potykaczy, gdzie wykorzystuje się go przede wszystkim w branży gastronomicznej. Wyposażone w tablicę kredową, na której można umieścić dowolną treść i łatwo ją modyfikować. Dlatego poleca się je przedsiębiorcom, którzy nieustannie zmieniają swoją ofertę i chcą jednocześnie poinformować o tym swoich klientów.
  • Potykacze reklamowe stały się nieodłącznym elementem działań marketingowych wielu firm, a wszystko za sprawą tego, że skutecznie przyciągają uwagę i sprawiają, że nadają się do różnych typów przedsiębiorstw.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*