Dlaczego warto posiadać kamerkę cofania?

Nawet doświadczony i wieloletni kierowca doceni ułatwienie, jakie wiąże się z posiadaniem kamerki cofania. Nie tylko może obserwować tył pojazdu, ale również ułatwi mu wykonywanie codziennych, z pozoru prostych manewrów drogowych. Technologia poszła do przodu, dostarczając nam coraz nowocześniejszy sprzęt, który ułatwia nam codzienne życie. Warto korzystać z tego typu funkcjonalnych urządzeń, jak chociażby kamera cofania!

Kamerka cofania – dlaczego warto?

Kolorowa kamerka cofania jest odzwierciedleniem potrzeb kierowców, którym zależy na komfortowej i bezpiecznej jeździe. Najnowsze modele posiadają nawet bardzo szerokokątne obiektywy o rzeczywistym kącie widzenia aż 170°! Dzięki temu dostrzeżesz istotne szczegóły znajdujące się poza zasięgiem Twojego wzroku. Bez trudu zauważysz rozmaite słupki czy odpowiednio wcześnie zareagujesz, kiedy w losowej sytuacji ktoś wbiegnie wprost pod koła Twojego pojazdu.

Kamera cofania podczas wrzucenia biegu wstecznego automatycznie pokazuje obraz z cofania na wyświetlaczu rejestratora, radiu z systemem android czy zewnętrznym monitorze. Posiadają nawet zasięg do 6 metrów. Jest odporna na skrajnie niskie i bardzo wysokie temperatury oraz wszelkie, niekorzystne warunki atmosferyczne. Na panelu wyświetla pomocnicze linie, które ułatwiają parkowanie. Dzięki temu bez problemu zaparkujesz swój samochód na zatłoczonych parkingach lub w bardzo ciasnych uliczkach. Oprócz tego, dzięki superczułym czujnikom pomoże Ci również bezkolizyjnie zaparkować pojazd w nocy.

Jest przeznaczona do stosowania dla każdego typu samochodu. Sprawdź wideorejestratory samochodowe w sklepie SmartCams!

Model kamerki samochodowej HSJ700

Pamiętaj aby zakupić kamerkę, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej. Zestaw kamery cofania będzie wtedy w 100% gotowy do montażu i bardzo prosty w obsłudze. Każda kamera powinna posiadać menu w języku polskim.

W zestawie HSJ700, który polecamy, znajdziesz profesjonalną i funkcjonalną kamerkę cofania. Oprócz tego, znajdziesz tu również gumki montażowe, dzięki którym przymocowanie kamery do samochodu będzie banalnie proste. Model kamery cofania HSJ700 posiada 10 calowy ekran, tylną kamerę 720p w zestawie oraz ładowarkę samochodową.

Kamera cofania – czy warto kupować?

Większość kamer wyglądających tylko z pozoru tak samo, w cenie niższej lub nawet dwukrotnie niższej, nie będzie nagrywała nawet w połowie tak wyraźnie i w takiej jakości jak rejestrator HSJ700. Ten model posiada znakomity obiektyw, który ochrania aż siedem warstw szkła. Warto zakupić kamerkę samochodową, która rejestruje w jakości full HD 1920x1080p. Pamiętaj aby sprawdzić, czy produkt jest objęty gwarancją 24 miesięczna na terenie kraju. Polecany przez nas model ma doskonałą stabilizację obrazu, to tylko nieliczne, z pozytywnych cech kamery cofania HSJ700. Oczywiście, że warto ją mieć!

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*