Karta Lunch Pass – jak to działa?

Rozmawiając ze znajomymi o pracy często możemy usłyszeć, że dostają od swojego pracodawcy różne benefity. Mogą to być między innymi karty sportowe, zniżki na produkty własne, dofinansowanie najpilniejszych potrzeb, programy partnerskie, czy  premie wakacyjne. Wielu ludziom ten benefitów może nie odpowiadać – nie każdy przecież uprawia sport czy jeździ co roku na wakacje!

Zatem jak dogodzić wybrednym pracownikom? Warto zainwestować w Kartę Lunch Pass. Jest to benefit żywnościowy marki Sodexo wybrany przez aż 76% pracowników! Dodatkowo jego zakup jest bezpieczny i szybko trafi do pracowników.

Jak wygląda zakup Karty Lunch Pass od Sodexo?

Kupienie przez pracodawcę Karty Lunch Pass jest banalnie proste! Wystarczy jedynie wejść na stronę Sodexo. Następnie musimy wejść w Wirtualną Kartę Lunch Pass i kliknąć przycisk zamów. Po wpisaniu danych, pracodawca otrzymuje potwierdzenie zamówienia. Karta do pracodawcy dotrze w przeciągu trzech dni! Dodatkowo mogą ją zrealizować gdzie tylko chcą w sposób dowolny (stacjonarny, bądź internetowy). Zużytą kartę można doładować, co sprzyja myśli ekologicznej.

Co pracownik może otrzymać po dostarczeniu Karty Lunch Pass – jak to działa dalej?

Producent utrzymuje, że korzyści po otrzymaniu tego benefitu. Karta Lunch Pass – jak to działa?

Korzyści z posiadania Lunch Pass:

  • możliwość zakupu każdego rodzaju posiłków przez Internet bądź w stacjonarnej restauracji,
  • samodzielne wybory (zarządzanie) kartą przez pracownika, takie jak zmiana PINu, zablokowanie karty, zamawianie kolejnej karty przy zagubieniu lub zepsuciu poprzedniej,
  • korzystanie przez cały rok z atrakcyjnych, opłacalnych promocji w ulubionych restauracjach,
  • możliwość doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty.

Co zyska pracodawca po dofinansowaniu Kart Lunch Pass?

Po podarowaniu benefitu żywnościowego pracownicy zapewne będą czuli się lepiej na swoim stanowisku pracy, co sprzyja ich efektywności. Jednak czy oprócz zadowolonych pracowników pracodawca zyska coś jeszcze? Oczywiście, że tak! Pracodawca również będzie miał wiele korzyści po opłaceniu Kart Lunch Pass. Mowa rzecz jasna o optymalizacji kosztów firmy, ponieważ wydane środki do 190 zł są kwotą wolną od podatku. Dodatkowo w firmie (miejscu pracy) będzie panowała dobra atmosfera, poczucie wśród pracowników, że ich pracodawca o nich dba. Dużo łatwiej także przeprowadzić rekrutację – Karta Lunch Pass to zachęta dla nowych pracowników, aby zatrudnić się w danej firmie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*