Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – co należy wziąć pod uwagę przy wyborze?

Dobry odkurzacz to niezbędny sprzęt do domowych porządków. Jakie cechy powinien mieć najlepszy odkurzacz bezprzewodowy? Przede wszystkim powinien w łatwy i dokładny sposób oczyszczać różnego typu powierzchnie i mieć udogodnienia czyniące jego używanie prostym i przyjemnym. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria i system filtracji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wybrać najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, tak by być zadowolonym z zakupu.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego sprzętu i zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe łączą moc silnika i systemu filtracji z wygodą użytkowania i przechowywania. Taki jest na przykład odkurzacz bezprzewodowy pionowy Samsung Jet. To niezawodny sprzęt, dzięki któremu usuniesz kurz z dywanu, podłogi i nawet najmniejszych zakamarków. Ma innowacyjny silnik o mocy 550 W i system optymalizacji ssania, dzięki któremu nawet najgrubszy dywan nie będzie dla niego zbyt wielkim wyzwaniem. Łatwy w obsłudze przełączniki elektroturboszczotki pozwala jednym kliknięciem zmienić tryb pracy i odkurzać dywan, wykładzinę lub twardą podłogę z paneli czy parkiet.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe to także nowoczesny i niezwykle skuteczny system filtracji. Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Samsung Jet ma 5-warstwowy system filtracji HEPA, który usunie nawet bardzo niewielkie cząstki kurzu, co jest przydatne zwłaszcza dla alergików. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™️ skutecznie poradzi sobie z cząsteczkami kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Dodatkowe funkcje, takie jak wyświetlacz LED czy regulowana do wysokości użytkownika rura teleskopowa, w znacznym stopniu ułatwiają domowe porządki.

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – bateria

 

Odkurzacz bezprzewodowy działa na baterię, którą ładuje się na stacji dokującej. Dobry odkurzacz bezprzewodowy powinien umożliwiać pracę przynajmniej przez 60 minut bez przerwy na ładowanie. Taki właśnie jest odkurzacz bezprzewodowy Samsung. Sprzęt ten oferuje nawet więcej – druga, wymienna bateria gwarantuje możliwość pracy nawet przez 120 minut! Podczas gdy pierwsza bateria się ładuje, my bez przeszkód możemy kontynuować sprzątanie, używając drugiej.

Stacja ładowania dla tego odkurzacza może być używana jako wolnostojąca lub można zamontować ją do ściany. Pierwsza opcja daje możliwość przenoszenia stacji ładowania w dowolne miejsce, a druga pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Każda z opcji gwarantuje wygodę i porządek przechowywania sprzętu i dodatkowych akcesoriów.

 

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – dodatkowe końcówki

 

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung to także komplet wymiennych końcówek takich jak szczelinówka, którą precyzyjnie odkurzymy wąskie miejsca między meblami, minielektroszczotka przydatna do odkurzania wnętrza samochodu czy szczotka z miękkim włosiem, która bez zarysowań usunie kurz z delikatnych powierzchni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*