Pomysły na stylizacje karnawałowe

Dopiero co wszyscy świętowaliśmy nadejście Nowego Roku i celebrowaliśmy w noc sylwestrową, znów trzeba zastanowić się nad kreacją karnawałową. To gorący okres pełen blasku i radości, które można wyeksponować właśnie za pomocą ciekawych stylizacji, o których opowiemy więcej poniżej. Sprawdź, czym możesz zaskoczyć na imprezie karnawałowej oraz jakie elementy garderoby będą szczególnie istotne w tym czasie.

Cekiny i błysk to jest to!

Jeśli nie masz pomysłu na swoją stylizację, zawsze możesz wykorzystać tą z poprzedniej imprezy sylwestrowej. Wystarczy czasami połączyć ją z innymi dodatkami, założyć inną marynarkę czy żakiet albo zwyczajnie przerobić je na inną część garderoby. W ten sposób na pewno nie powtórzysz żadnej innej stylizacji i zabłyśniesz w tłumie gości. Z drugiej strony możesz poszukać sukienek w cekiny lub spódniczek, które w połączeniu z równie błyszczącymi akcesoriami zrobią prawdziwą furorę!

Jeszcze inaczej możesz pomyśleć o ciekawym garniturze damskich, o którym już pisaliśmy na naszym blogu, więc możesz dowiedzieć się o nich więcej. To rewelacyjne i niebanalne rozwiązanie, gdzie sama marynarka czy spodnie wcale nie muszą lśnić i być obłożone z góry na dół cekinami, ale wystarczy już wówczas świecąca torebka czy ozdoby w formie biżuterii. Ważne, aby jakiś detal w Twojej stylizacji przyciągał oko i błyszczał jak na prawdziwy karnawał przystało.

Impreza przebierana

Bardzo często zorganizowane przyjęcia obejmują również wymóg przebrania się podczas karnawału, a więc Twoim zadaniem nie będzie już wymyślenie najseksowniejszej kreacji, ale najciekawszej. Pomysłów znajdziesz od groma w internecie i dookoła Ciebie, gdzie jest mnóstwo inspiracji – filmy, seriale, postaci z bajek, kultowy bohaterzy, znane postaci z życia publicznego, gwiazdy i wiele innych. Wystarczy uruchomić swoją wyobraźnię, a następnie pozostają dwa wyjścia. Pierwszy z nich to skorzystanie z profesjonalnej wypożyczalni strojów karnawałowych, gdzie także masz do wyboru mnóstwo kreacji lub skontaktowanie się z najbliższym teatrem. Bardzo często udostępniają oni i również wypożyczają swoje kostiumy sceniczne, które można wykorzystać w całości lub tylko niektóre elementy.

Drugim rozwiązaniem zaś będzie stworzenie przebrania na własną rękę, co swoją drogą jest znacznie ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące, ponieważ wszystkie elementy możesz zrobić i skompletować sama. Taki kostium będzie z pewnością oryginalny i niepowtarzalny, jednak trzeba mieć na uwadze sporą ilość czasu na ich przygotowanie. Jeżeli nie masz możliwości poświęcenia swojej wolnej chwili na kombinowanie i kreowanie przebrania, lepiej jak skorzystasz z usług wypożyczalni i samodzielnie uzupełnisz swoją stylizację o makijaż, włosy czy dodatki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*