Reklama, o którą potykają się klienci

Nowoczesną formą reklamy są potykacze reklamowe. Dzisiaj potrzeba szybkiego dotarcia do klienta jest bardzo duża. Wszechobecna konkurencja pomiędzy dużą ilością firm prowadzących tego samego rodzaju działalność sprawia, że każda z nich pragnie ze swoją ofertą dotrzeć jak najszybciej do szerokiego grona klientów.

Jakie są potykacze reklamowe?

Potykacze reklamowe to inaczej stojaki tworzące literę A, złączone na górze.. Stojąca na nóżkach podwójna tablica kredowa, doskonale nadaje się do ustawienia jej przed sklepem czy barem i opisania na niej oferty. Jest to rodzaj taniej reklamy ale bardzo skutecznej. Potencjalni klienci czytają i z zainteresowaniem wchodzą do sklepu czy baru.

Rodzaje potykaczy

Produkowane są potykacze jako tablica kredowa lub jako tablica aluminiowa. Spotkać można także potykacze drewniane. Każdy ich rodzaj ma ogromny potencjał i doskonale sprawdza się jako powierzchnia reklamowa i nie tylko.

Na kredowym potykaczu wewnątrz restauracji można wypisać aktualne menu lub polecenie dania szefa kuchni. Potykacz aluminiowy może reklamować plakat filmu lub przedstawienia teatralnego.

Potencjał reklamowy potykaczy jest ogromny i są one bardzo często wykorzystywane w reklamie.

Potykacze – dobre bo trwałe

Produkowane potykacze są trwałe i dają radę przeróżnym warunkom atmosferycznym. Każdy rodzaj potykacza jest odporny na wilgoć i na promienie UV. Bardzo istotny jest też fakt, że potykacze są lekkie i z łatwością można je przenieść, złożyć, schować i z powrotem rozłożyć. Mają ogromny potencjał reklamowy również dzięki temu, że są tanie.

Tania reklama – potykacze

Z potykaczy reklamowych korzysta coraz to więcej firm, które zrozumiały jaką moc one posiadają. Reklama tego typu jest tania, łatwo dociera do sporej ilości osób i cała powierzchnia reklamowa na niej jest bardzo duża, przez co można opisać na potykaczy bardzo dużo informacji reklamowych. Ta forma reklamy staje się coraz bardziej popularna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*