Suchościeralne tablice mobilne – co warto o nich wiedzieć?

Szkoła, biuro, ośrodki szkoleniowe oraz uczelnie to wszystkie miejsca, w których tablice mobilne znajdą swoje zastosowanie. Przenoszenie naściennej tablicy z jednej sali do drugiej może być dosyć utrudnione. Jeśli jesteśmy posiadaczami małego biura, w którym nie ma miejsca na powieszenie tablic, to tablice mobilne sprawdzą się świetnie. Sprawdzą się świetnie, gdy chcemy pokazać szerszemu gronowi zapisane na niej informacje lub gdy nie posiadamy specjalnego materiału do wyświetlania informacji z rzutnika.

Zastosowanie tablic mobilnych

Tablice mobilne umieszczone są na stelażu z kółkami, który ułatwia przenoszenie jej w różne miejsca. Tablice są obrotowe, co oznacza, że z obydwóch stron mamy możliwość przyczepiania równych rzeczy za pomocą magnesów oraz pisania, co czyni je świetnym rozwiązaniem w szkołach, firmach oraz innych miejscach gromadzących szersze grono ludzi. Dzięki dwustronnej tablicy możemy zachować informacje na dłużej i wrócić do nich po czasie bez konieczności ich zmazywania.

Tego typu tablice świetnie się sprawdzą również w nauczaniu definicji, obcojęzycznych słówek czy podczas sprawdzianów i kartkówek. Tablice mobilne mogą spełniać również swoją rolę podczas różnego rodzaju targów, konferencji czy spotkań poprzez umieszczenie na niej informacji dotyczących firmy takich jak ulotki, czy plakaty.

Gastronomia to kolejna z możliwości wykorzystania mobilnych tablic. Zapisanie codziennego menu na tablicy daje oszczędność papieru, co łączy się z mniejszymi kosztami. Można wykorzystać ją również w sposób ogólnodostępny dla gości, którzy mogą na niej zapisywać swoje imiona lub ulubione dania z karty w ramach sugestii dla pracowników. W porównaniu z tablicami kredowymi nie brudzą rok przy ich używaniu oraz nie tworzą pyłu, który może zaszkodzić klientom lub dostać się do jedzenia.

Tablice mobilne – podsumowanie

Tablice mobilne to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzamy papier. Większa powierzchnia pisania niż na zwykłej kartce powoduje, że swoimi notatkami dotrzemy do najodleglejszych części sali, w której przeprowadzamy lekcje, wykład czy spotkanie. Wygoda w postaci dwustronnej tablicy mobilnej, na której zapisując informacje, pozostawiamy je dłużej widocznymi dla grona naszych odbiorców.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*