Tablice magnetyczne – do biura, do szkoły, a może nawet do Twojego domu?

Tablice magnetyczne, inaczej mówiąc suchościeralne, to fantastyczne „płótno”, na którym można tworzyć niesamowite oraz wartościowe rzeczy. Biała, czysta kartka w nowoczesnej odsłonie, o wiele bardziej ekologiczna od klasycznego papieru. Można po niej pisać specjalnymi markerami oraz oczywiście przypinać zdjęcia, obrazki, karteczki samoprzylepne, czy inne zapiski.

Warto wiedzieć, że współczesne tablice magnetyczne to produkty najwyższej jakości, które można perfekcyjnie dopasować do swoich potrzeb oraz dysponowanej przestrzeni, jako że można zamówić je idealnie pod wymiar. Istnieje także możliwość stworzenia tablicy z dowolnym, wybranym przez siebie nadrukiem, albo postawienia na ciekawe alternatywy: panele i obrazy magnetyczne, tablice szklane albo mobilne.

Gdzie przydają się tablice magnetyczne w praktyce?

Przede wszystkim w różnego rodzaju firmach, biurach i korporacjach. Podczas szkoleń, prezentacji, spotkań zespołów, tak zwanej „burzy mózgów”. Świetne do notowania nowych pomysłów, opracowywania strategii, przedstawiania wykresów i danych. Oczywiście tablice magnetyczne przydają się także w szkole, gdzie coraz częściej stanowią uzupełnienie tradycyjnych tablic kredowych.

A co z życiem prywatnym? Czy tego typu dodatek może okazać się praktyczny również w domu? Zdecydowanie tak! Tablica magnetyczna, na przykład w formie obrazu, zawieszona w kuchni, to fantastyczny sposób na notowanie ważnych dat, spraw do załatwienia, podziału obowiązków, planów zajęć,  a także na dzielenie się miłymi sentencjami i liścikami z najbliższymi osobami.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*