Trendy meblarskie 2023 – jak urządzić mieszkanie w 2023 roku?

Współczesne trendy rządzą się swoimi prawami i nie każdemu przypadną do gustu. Wybór jest jednak tak ogromny, że w 2023 roku z pewnością odnajdzie się każdy. Kontrowersyjne połączenia kolorów oraz te bardziej stonowane, nawet monochromatyczne równie pięknie będą się prezentować. Jedynym warunkiem jest zachowanie harmonii i spójności w całym wnętrzu, aby wnętrze nie odstraszało swoim wyglądem, a spędzanie w nim czasu było komfortowe.

Jakie wzory przewodzą 2023 rokiem?

Decydując się na aranżację wnętrza w stylu 2023 roku, warto postawić na najmodniejsze w tym sezonie kwiaty i motywy roślinne. Palmy i monstery wróciły do łask i to one są najbardziej pożądanymi w tym roku. Jeśli nie mamy możliwości postawienia prawdziwej rośliny w naszym pomieszczeniu, to równie stylowo będą się prezentować tapety i  monstery i palmy lub poszewki poduszek oraz nowoczesne drukowane obrazy z motywami roślin.

Jakie kolory są modne w 2023?

2023 rok to rok ciemności i intensywności. Królują w tym roku takie koloru jak ciemny fiolet, butelkowa zieleń, morski oraz standardowa szarość i biel. Chłodne, lecz głębokie kolory wspaniale współgrają z drewnianymi elementami w naturalnych kolorach. Beton i marmur oraz złote i srebrne akcenty, które kontrastują z wyrazistą ciemnią, wspaniale wypełniają każdą przestrzeń. Choć wydałoby się, że beże i biele pozostały w poprzednim roku, to wciąż znaleźć je możemy wśród wystrojów na 2023 rok.

Jakie meble wybrać?

Różnorodne barwy mebli oraz łączenie fioletów i zieleni to absolutny must have każdego nowego wnętrza. Tapicerowane meble, stoliki o nietypowych kształtach wykonane z drewna oraz komody i szafy z widocznymi pręgami drewna to styl, który zdecydowanie wpasowuje się w 2023 rok. Antracytowe meble również wspaniale kontrastują z najczęściej wybieranymi kolorami ścian. Styl biblioteczny lub modernistyczny to zdecydowanie to, co rządzi 2023 rokiem.

Meble Pumo – wszystko dla Twojego wnętrza.

Meble Pumo dopasowane są do każdego wnętrza. W ofercie sklepu znajdziemy pojedyncze meble, z których utworzymy całe kompozycje wnętrz lub gotowe zestawy, którymi umeblujemy całe mieszkanie. Wystrój wnętrza to oczywiście całkowicie indywidualna kwestia i powinniśmy dopasować meble do naszych potrzeb i ich użytkowość. Chcąc odświeżyć swoje wnętrze i postawić na całkowicie coś nowego warto postawić na meble Pumo, które cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale i wysoką wytrzymałością.

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*