Wybieramy tani ekspres do kawy: ranking ekspresów

Czy porządny ekspres do kawy musi się wiązać się od razu z wydatkiem rzędu kilku tysięcy? Nie. Czy aby móc skosztować włoskiego espresso w naszym domu, musimy od razu kupować maszynę o trzykrotnej wartości naszej pensji? Nie. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać fortuny na ekspres. Wszystkie rodzaje ekspresów łączy jedno: szeroki przedział cenowy. Jaki ekspres do kawy wybrać? Przedstawiamy tanie ekspresy do kawy – sprawdź ofertę i znajdź dobry i tani ekspres do kawy idealny dla siebie.

Ekspres przelewowy do 200 zł

  • Russell Hobbs 20680-56 Buckingham

Dobry ekspres do kawy można kupić już za około 200 zł. Jednym z ciekawszych modeli, dostępnych w tej cenie jest Russell Hobbs 20680-56 Buckingham – ekspres przelewowy, który może zaskoczyć swą funkcjonalnością. Wyposażony w nowoczesne technologie, pozwala szybko zaparzyć aromatyczną kawę. Zaawansowana technologia filtrowania i ulepszona cyrkulacja wody to gwarancja niepowtarzalnego smaku kawy, z kolei pojemny dzbanek to wygoda i możliwość zaparzenia 10 filiżanek kawy jednocześnie. Szybkie nagrzewanie się, opcja samooczyszczenia to kolejne udogodnienia, dzięki którym ten niedrogi ekspres do kawy może stać się cennym nabytkiem w domu każdego miłośnika kawy.

Ekspres ciśnieniowy na kapsułki do 300 zł

  • NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo KP1000

Najtańszymi ekspresami ciśnieniowymi są kompaktowe ekspresy na kapsułki. Wybór takich urządzeń jest niezwykle bogaty, podobnie jak ich przedział cenowy. Dzięki temu już za około 300 złotych możesz znaleźć w swojej kuchni ekspres trwały, funkcjonalny i jednocześnie bardzo elegancki . Doskonałym przykładem będzie tu ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo KP1000. To kompaktowe urządzenie odznacza nie tylko niska cena, ale również wiele zaskakujących funkcji. Ekspres ten pozwala błyskawicznie przygotować wiele różnych rodzajów kaw i napojów kawowych, które połączy jedno – wspaniały aromat.

Ekspres ciśnieniowy automatyczny do 1200 zł

  • De’Longhi ECAM 22.110 B

Najwięcej kosztują ekspresy ciśnieniowe automatyczne, w których bardzo chętnie stawia się na nowoczesne technologie. Najnowsze modele znanych marek mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, jednak i tu nie brak propozycji dla tych, którzy nie chcieliby przeznaczać fortuny na sprzęt do parzenia kawy. Za 1200-1300 złotych można kupić De’Longhi ECAM 22.110 B – solidny ekspres wyposażony w młynek żarowy z 13-stopniową regulacją mielenia, nowoczesny system Termoblok oraz szereg przydatnych funkcji, dzięki którym można zaparzyć wiele smacznych i aromatycznych rodzajów kaw za pomocą jednego przycisku.

Dobry i tani ekspres ciśnieniowy kolbowy

Przystępnymi cenami kuszą też ekspresy kolbowe. I tu nie brak urządzeń, których cena znacznie przekracza 1000 złotych, choć obok nich pojawiają się modele znacznie tańsze, dostępne dla każdego. Dobrym przykładem jest tu Zelmer 13Z014 / ZCM2052B, dostępny już za około 250 złotych, oraz De’Longhi EC 221.B, będący jednym z lepszych modeli przedziale cenowym 400-450 złotych.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*